Greenox Urban Residence 390 Bin TL’den Satışa Çıktı

İstanbul Kağıthane'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

21 Nisan 2016
Greenox Urban Residence 390 Bin TL’den Satışa Çıktı

Aycan Feres iş ortaklığı tarafından Büyükdere Caddesi'ne 400 metre uzaklıkta hayata geçirilen Türkiye'nin ilk dikey ormanı Greenox Urban Residence projesinde satışlar başladı...

3 etapta toplam 877 konuttan oluşan Greenox Urban Residence projesinin 170 konutluk ilk etabı satışa çıktı.

390 BİN TL'DEN BAŞLIYOR

Büyüklükleri 50 ile 97 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Greenox Residence fiyatları 390 bin TL'den başlıyor.

LANSMANA ÖZEL YÜZDE 20 PEŞİN İNDİRİMİ

Metrekare birim fiyatlarının 6 bin 900 TL'den başlangıç gösterdiği projede lansmana özel peşin ödemelerde yüzde 20 indirim yapılıyor.

4. LEVENT METROSUNA 5 DAKİKA 

Eylül 2017'de konut teslimleri yapılması planlanan projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Merkezi lokasyonuyla dikkat çeken Greenox Urban Residence projesi Büyükdere Caddesi'ne 5 dakika, 4. Levent metro durağına 5 dakika, Boğaziçi ve FSM Köprüsü'ne 8 dakika, Beşiktaş İskelesi'ne ise 15 dakika mesafede konumlanıyor.

AVRUPA'NIN EN YÜKSEK YEŞİL DUVARLARI

Benzeri Milano'da kentsel dönüşüm çerçevesinde yapılan dünyanın ilk dikey ormanı Bolsco Verticale (Dikey Orman) projesinden esinlenen Greenox Urban Residence projesinin yan cephelerinde 53 ve 56 metre yüksekliğinde yeşil duvarlar yer alıyor.

Avrupa'nın en yüksek yeşil duvarlarına ev sahipliği yapan projenin sosyal olanakları arasında; yüzme havuzu, güneşlenme terası, vitamin bar, barbekü alanı, seyir terası, fitness salonu, sauna, buhar odası, şok duşu, soyunma odaları, müzik ve odaları, cafe, cep sineması yer alıyor.

YÜZDE 40 PRİM

Greenox Urban Residence projesinin tamamlandığında yüzde 40 prim yapacağını söyleyen Aycan Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tüfekçibaşı, bu projelerin ardından aynı bölgede yeni projeler inşa edeceklerini söyledi.

500 MİLYON DOLARLIK ANLAŞMA

Kağıthane'de yatırıma devam edeceklerini ifade eden Feres Gayrimenkul Yönetim Kurulu Eş Başkanı Murat Yağan, bölgede 500 milyon dolar değerinde 5 ada ile anlaşmaya varmak üzere olduklarını söyledi. Yağan, 20 farklı proje üzerinde çalıştıklarını söyledi.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul Kapılarını Açtı

Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul Kapılarını Açtı

Türkiye’nin ilk ihtisas fuarı olan Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul bu yıl 40. kez kapılarını açtı..

23 Mayıs 2017


Reina 45 Dakikada Yıkıldı!

Reina 45 Dakikada Yıkıldı!

Ünlü eğlence mekanı Reina sabahın erken saatlerinde iş makineleri tarafından yıkıldı...

23 Mayıs 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat