Gül Proje Viraistanbul Beylikdüzü Görücüye Çıktı!

İstanbul Beylikdüzü'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

19 Ekim 2015
Gül Proje Viraistanbul Beylikdüzü Görücüye Çıktı!

Gül Proje, Viraistanbul Beylikdüzü projesini görücüye çıkardı. Firma Seyrantepe, Basın Ekspres ve Sultangazi’de 3 yeni projeye daha start vermeye hazırlanıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Gül Proje, Beylikdüzü’ndeki yeni projesi Vira İstanbul’u görücüye çıkardı. Vira İstanbul projesi 92 bin metrekare alan üzerinde toplam bin 156 konut ve 39 cadde mağazadan oluşuyor.

17 bloktan oluşan Beylikdüzü Vira İstanbul projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Metrekaresi 3 bin 100 TL

Metrekare birim fiyatı 3 bin 100 TL’den başlangıç gösteren Gül Proje Vira İstanbul projesinde daire fiyatları 220 bin TL’den başlıyor.

TAM FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

30 ay 0 faizle

Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Viraistanbul Beylikdüzü projesinde kalan konut bedeli ise 30 ay vade farksız taksitlendiriliyor.

E-5 ve metroya 2 dakika, Kavaklı sahil ve denize sadece 3 dakikalık bir mesafede konumlanan Vira İstanbul projesinin sosyal olanakları arasında ise;

- Yürüyüş yolu
- Sauna
- Sosyal tesis
- Hamam
- Tenis kortu
- Yüzme havuzu.
- Çim amfi
- Dinlenme alanları
- Açık hava okuma alanları
- Süs havuzları
- Kafeterya
- Kayak alanları
- Misafir otoparkı
- Renk ve kelebek bahçeleri
- Kapalı otopark
- Fitness alanları
- Güvenlik, yer alıyor.

Vira İstanbul projesinde konutların Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

Yüzde 100’e yakın prim

Vira İstanbul yatırımcılarına diğer Gül projelerinde olduğu gibi yüksek prim kazandıracaklarını söyleyen Gül Proje Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sönmez Aydın, “Prim konusunda biz her zaman mütevazi olmaya çalıştık. Satışı devam eden Beylikdüzü’ndeki bir diğer projemiz Kale Kent’te yüzde 50 prim vaat ettik ama proje daha tamamlanmadan yüzde 90 prim yaptı. Vira İstanbul’da da mütevaziliğimizi korumak istiyoruz. Şu an metrekare fiyatlarımız 3 bin 100 TL. Proje tamamlanıncaya kadar en az 5 bin TL'yi bulurb Yüzde 50 prim yapar diyelim ama sonucun diğer projelerden farklı olacağını sanmıyorum”

Kale Kent Beylikdüzü projesi için tıklayınız

3 yeni proje yolda

Yeni yatırımları hakkında da bilgi veren Sönmez Aydın, “ Vira İstanbul’un yanı sıra üzerinde çalıştığımız yeni projelerimiz var. Bunlardan birincisi Seyrantepe Stadı’nın hemen yanında yer alıyor. Gül Proje Seyrantepe projemiz karma konseptte tasarlanıyor. Konut, rezidan ve cadde mağazaları var. Bir diğer projemiz de Basın Ekspres’te yer alıyor. Bu projemiz de karma konseptte. Üçüncü projemiz de Sultangazi’de. Bu projemizi Multi’den devraldık. AVM projesiydi ama biz bunu karma konseptte çevirdik. 800 konut ve 60 bin metrekare AVM birimi var.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.