Gümüşhane Belediyesi’nden İhaleler!

Gümüşhane Merkez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

11 Eylül 2015
Gümüşhane Belediyesi’nden İhaleler!

Gümüşhane Belediyesi, 11 - 21 Eylül arasında 3 ayrı ihale gerçekleştirecek. İşte o ihaleler...

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen malzeme deposu, muhtar ve mezarlık müdürlüğü hizmet binası ile Süleymaniye Mahallesi'ndeki Zeki Kadirbeyoğlu Konağı bahçesi düzenleme işlerinin ihalelerinin Eylül ayı içerisinde yapılacağını söyledi.

Belediye olarak planladıkları işlerin ihalelerini tek tek gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Çimen, 'Örnek Mahalle' projesi kapsamında Hasanbey ve Yeni Mahalle'de yapılacak olan muhtar evlerinin ihalesinin gerçekleştirileceğini belirterek, "Şehrimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Bu ay içerisinde gerçekleştireceğimiz 3 ayrı ihale ile 5 tesisin yapım işine başlayacağız. Örnek Mahalle projemiz kapsamında Hasanbey ve Yeni Mahallemizde yapacak olduğumuz muhtar ve taziye evleri ile yine Yeni Mahalle'de oluşturduğumuz mezarlık alanına bir mezarlık müdürlüğü ofisinin yapımı için ihaleye çıktık. Bu ihalemiz ile Hasanbey Mahallemizde yaklaşık 300 metrekarelik alana içerisinde muhtar ofisi, taziye evi ve sosyal alanların bulunduğu bina yapacağız. Yeni Mahallemizde ise, bin metrekarelik alanda bu tesisimizi yapacağız. Emirler Mezarlığı'nın hemen üst kısmında yapımına başladığımız yeni mezarlık alanının içerisinde yaklaşık 360 metrekarelik bir mezarlık müdürlüğü ofisi yapacağız. Bu bina içerisinde de sosyal alanlar olacak" dedi.

ZEKİ KADİRBEYOĞLU KONAĞI'NIN BAHÇESİ DÜZENLENECEK

Süleymaniye Mahallesi'nde daha önce restorasyonu tamamlanan Zeki Kadirbeyoğlu Konağı bahçesinin peyzaj düzenlemelerine başlanacağını belirten Başkan Çimen, "Yine bu ihaleler kapsamında ayrıca Süleymaniye Mahallemizde bulunan Zeki Kadirbeyoğlu Konağı bahçesinin çevre düzenlemesi yapılacak. Bahçe konak ile tamamen bir bütünlük sağlayacak ve daha güzel bir görünüme kavuşmuş olacak. Buradaki Paşa Hamamı da yıkılarak yeniden yapılacak. Bir diğer ihale ile Belediyemize 810 metrekarelik bir kapalı malzeme deposu kazandıracağız" diye konuştu.

Söz konusu ihaleler şu tarihlerde yapılacak:

- Malzeme deposu ihalesi 11 Eylül 2015 saat 14.00.
- Süleymaniye Mahallesi Paşa Hamamı restorasyonu ve çevre düzenlemesi 18 Eylül 2015 saat 14.00.
- Muhtar evleri ve mezarlık müdürlüğü binası 21 Eylül 2015 saat 14.00.

İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Mehmet Ceylan: Çevre konusu hayati derecede önemli

Mehmet Ceylan: Çevre konusu hayati derecede önemli

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Karabük İl Müdürlü

12 Ekim 2017


‘Katı Atık Yönetimi Çalıştayı’ bugün Konya'da başlıyor

‘Katı Atık Yönetimi Çalıştayı’ bugün Konya'da başlıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından düzenlenecek "Katı Atık Yönetimi Çalıştayı" bugün Konya'da

12 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.