• Emlak Haberleri
  • Güney Florida'da Cazip Lokasyonlar, Türk Yatırımcıları Bekliyor

Güney Florida'da Cazip Lokasyonlar, Türk Yatırımcıları Bekliyor

Amerika'nın en büyük lüks gayrimenkul uzmanı Related Group, Türk yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği Miami’den sonra yatırımcıların dikkatini çeken Fort Lauderdale şehrinin yeni trend olacağının sinyallerini veriyor.

27 October 2023
Güney Florida'da Cazip Lokasyonlar, Türk Yatırımcıları Bekliyor Şehrin en nezih mahallerinden Las Olas Boulevard ise önümüzdeki dönemde ismi daha sık duyulacak yerlerinden.

Sofistike metropol yaşamına uygun projeler üreten, Amerika’nın en büyük ve öncü gayrimenkul şirketlerinden biri olan Related Group, Amerika’nın en değerli kentleri arasında yer alan Miami’den sonra Florida’nın Fort Lauderdale şehri ve özellikle bu bölgede yer alan Las Olas Boulevard semtinin, dikkat çeken lokasyonlar arasında yer almaya başladığını belitti.Related Group son yıllarda Florida’nın farklı yerleşim bölgelerinde detaylı çalışmalar yaparak projeler geliştiriyor. Miami’nin çok başarılı bir kentleşme örneği olduğunu ve tüm dünyanın ilgi duyduğu, rüya şehir konumuna eriştiğini belirten Related Group CEO’su Jorge Perez Güney Florida’nın yükselen değeri Fort Lauderdale için ise “Fort Lauderdale, Amerika’da “Venice of America” olarak biliniyor. Müstakil evlerin ve restoranların önlerinde büyük yatlar ve yelkenlilerin bulunduğu, kanallar ve nehirler şehri. Sakin bir yerde yaşayıp, Miami’ye sadece yarım saat mesafede olmak isteyenlerin seçtiği bir yer.” yorumunda bulundu.

Şehrin en seçkin semtlerinden biri olan Las Olas Bulvarı şimdiden yatırımcıların ilgi odağı haline geldi. Bunu göz önünde bulunduran Related Group, Fort Lauderdale'in Las Olas Bulvarı'nın kalbinde yeni bir butik kat mülkiyeti geliştirme projesi olan Andare Residences by Pininfarina'yı kısa süre önce lanse etti.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum