• Diğer Haberler
  • Günsan Elektrik, yenilikçi ürünleri ile enerji israfının önüne geçiyor

Günsan Elektrik, yenilikçi ürünleri ile enerji israfının önüne geçiyor

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için enerji tasarrufu sağlamak büyük bir önem taşıyor.

04 January 2024
Günsan Elektrik, yenilikçi ürünleri ile enerji israfının önüne geçiyor Bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla her yıl Ocak ayının ikinci haftası enerji tasarrufu haftası olarak kutlanıyor. Anahtar ve priz sektöründe yenilikçi ürünleriyle fark yaratan Günsan Elektrik, yenilikçi çözümleriyle kullanıcıların hem enerji hem de bütçe tasarrufu yapmasına imkan sağlıyor.

Ocak ayının ikinci haftasında kutlanan Enerji Tasarrufu Haftası; toplumun kaynakları sınırlı olan enerjiyi israf etmeden, gerektiği kadar ve verimli kullanmasını teşvik etmeyi amaçlıyor. Bütçelere katkı sağlayan yenilikçi ürünleri ile öne çıkan Günsan Elektrik, hem konutlarda hem de tesislerde kullanılabilen Energy Saver, Dimmer ve Hareket Sensörü ürünleri ile enerji tasarrufuna yardımcı oluyor.

Hareket Sensörü ile gereksiz enerji kullanımı son buluyorSürdürülebilirlik ve enerji verimliliği konusunda etkili bir çözüm sunan Hareket Sensörü içerisinde bulunan detektör sayesinde bulunduğu ortamdaki insan hareketlerini algılayarak gereksiz enerji kullanımının önüne geçiyor. Özellikle kapalı ve ışık görmeyen yerler için ideal bir kullanım sunan Hareket Sensörü, zaman ve ışık ayarı özelliğiyle enerjinin daha verimli kullanılmasını sağlıyor.

Voltaj ayarı ile iç mekan aydınlatmada enerji tasarrufu

Günsan’ın bir diğer enerji tasarrufu sağlayan ürünü Dimmer ise, aydınlatmanın seviyesini düşürerek daha az elektrik harcanmasına imkan sunuyor. Birbirinden farklı renk seçeneği bulunan Günsan Dimmer, 800 Watt'a kadar çalışıyor ve voltaj kontrolünü kişiye bırakıyor. Bu sayede iç mekan aydınlatmada önemli ölçüde enerji tasarrufu yapılabiliyor.

İnsanların daha kalabalık olduğu ortamlar için; Energy SaverKonutların yanı sıra, otel veya okul gibi insan giriş çıkışının fazla olduğu mekanlarda ise Energy Saver öne çıkıyor. Kişinin odadan çıkmasıyla birlikte açık olan lamba ve elektrikli cihazların devre dışı kalmasını sağlayan Energy Saver, böylece elektriğin daha tasarruflu kullanılmasına yardımcı oluyor.

Cihazları şarj etmek daha tasarruflu

Eqona 2 USB’li şarj prizi hem zaman hem enerji tasarrufu sağlıyor. Çift portuyla tüm elektronik cihazlar için adaptöre ihtiyaç duymadan, aynı anda hızlı şarj imkânı sağlayan prizler, her an her yerde kolay kullanım imkanı sunuyor.

Günsan Hakkında
1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyorHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


KARACA, KANYON’DA YENİ MAĞAZASINI AÇTI

KARACA, KANYON’DA YENİ MAĞAZASINI AÇTI

Ece Sükan’ın stil sohbetleri eşliğinde kadın giyim koleksiyonunun lansmanı yapıldı

18 December 2023


QUANTUM 100.YIL CUMHURİYETİN SAATİ KOLEKSİYONU CEP SAATLERİ İLE ZAMANDA YOLCULUK

QUANTUM 100.YIL CUMHURİYETİN SAATİ KOLEKSİYONU CEP SAATLERİ İLE ZAMANDA YOLCULUK

Quantum Cumhuriyetin Saati koleksiyonu, kadın ve erkek modellerinin yanı sıra cep saatleri ile dikka

15 December 2023


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum