GYODER Dev Kampanya Hazırlığında

Konut alıcılarına dev kampanya başlatan Emlak Konut'tan sonra GYODER'de kampanya hazırlığına girdi. Kampanyanın detayları 1 Ağustos'ta açıklanacak...

30 Temmuz 2016
GYODER Dev Kampanya Hazırlığında Konut alıcılarına dev kampanya başlatan Emlak Konut'tan sonra GYODER'de kampanya hazırlığına girdi. Kampanyanın detayları 1 Ağustos'ta açıklanacak...

15 Temmuz darbe girişimi sonrası ekonomiyi ve gayrimenkul sektörünü canlandırmaya yönelik kampanya başlatan Emlak Konut GYO'ya gayrimenkul sektöründen de destek geldi.

Emlak Konut GYO ilk defa ev sahibi olacaklara 30 projesinde, konut alıp ödemeleri devam edenlere ise 50 projesinde olmak üzere 2 ayrı kampanya sundu.

Gayrimenkul sektörünü bir çatı altında toplayan Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’da (GYODER) büyük bir kampanya başlatmaya hazırlanıyor.

Detaylar 1 Ağustos'ta
GYODER çatısı altında bulunan proje geliştiricilerin katılımıyla konut alıcılarına esnek şartlarda satış imkanı sunacak. Detayları 1 Ağustos'ta gerçekleşecek toplantıyla açılanacak olan kampanyanın Ağustos ayı boyunca sürmesi bekleniyor.

25'in Üzerinde Proje
GYODER Başkanı Aziz Torun, "Üyelerimizle görüşüyoruz. Emlak Konut yüklenicilerini kapsayan bir proje yaptı. Biz de daha geniş kapsamlı, sektörün büyük bir bölümünü içeren bir kampanya başlatacağız. Şu anda 25’in üzerinde firma kampanyaya katılacağını söyledi. 1 Ağustos’a kadar bu sayı artacaktır" dedi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesinde yüzde 25 indirim fırsatı

Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesinde yüzde 25 indirim fırsatı

Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesinde oldukça cazip bir kampanya başlatıldı.

19 Kasım 2017


Adalı Konakları fiyatları 300 bin TL'den başlıyor

Adalı Konakları fiyatları 300 bin TL'den başlıyor

Tekirdağ Çerkezköy'de inşa edilen Adalı Konakları projesinin fiyat listesi ve ödeme seçenekleri bell

19 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.