Hakyapı Winlife Pendik'te ön talep dönemi başlıyor

1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Hakyapı Winlife Pendik Projesi'ne ön talep toplanmaya başlandı.

08 Temmuz 2017
Hakyapı Winlife Pendik'te ön talep dönemi başlıyor 1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Hakyapı Winlife Pendik Projesi'ne ön talep toplanmaya başlandı.

İstanbul'da birçok projeye imza atan Hakyapı, yeni projesi olan Winlife Pendik'in çalışmalarına başladı. İstanbul'un Anadolu Yakası'nda özellikle son yıllarda yeni konut projelerinin çokça yer aldığı Pendik'e yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan proje, karma konsept tasarımıyla hem konut hem de ticari alanlar içeriyor.

Hakyapı tarafından oluşturulan proje 12 katlı tek bir blok düzeninde yer alıyor. Öte yandan projede 1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinin yer alacağı öğrenildi.

Ön taleplerin toplanmaya başlandığı projede fiyatlar ve ödeme planları henüz açıklanmadı. Proje ile ilgili tüm detayların önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

TESLİM TARİHİ 2019

Modern mimarisi ve sahip olduğu konum itibariyle Pendik'te dikkat çekeceğe benzeyen Winlife Pendik için Hakyapı tarafından teslim tarihi olarak 2019 yılı gösteriliyor. Çalışmaların başlamasının ardından 24 ay sonra konut teslimlerinin yapılması planlanan proje, aynı zamanda birçok sosyal olanağı bünyesinde barındırıyor.

Son yıllarda birçok konut projesinde önem verilen detay olan yeşil alan vurgusu Winlife Pendik'te de yer alıyor. Açık ve kapalı otoparkın da olacağı proje güvenlikli bir yapı da sunuyor. Sporseverlerin de düşünüldüğü projede açık yüzme havuzu ve fitness salonunun yanında yürüyüş parkuru da olacak. Ailelere de hitap etmeyi hedefleyen Winlife Pendik, çocuk yüzme havuzunu ve çocuklar için oyun parkını da es geçmemiş. Projenin sosyal olanakları içerisinde dikkat çeken bir başka unsur ise, Türk hamamının olacak olmasıdır.

AVANTAJLI KONUM

Pendik'in E-5 aksında yer alacak Hakyapı Winlife Pendik, sunacağı modern ve konforlu hayatı aynı zamanda avantajlı bir konum ile taçlandırıyor. Pendik SGK Müdürlüğü'ne 2 dakikalık bir uzaklıkta yer alan proje aynı zamanda Pendik sahiline de yakın bir noktadır.  


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Çatalca Belediyesi’nden satılık 2 arsa

Çatalca Belediyesi’nden satılık 2 arsa

Çatalca Belediye Başkanlığı, mülkiyetleri arasında bulunan 2 arsasını 5 Aralık’ta satışa sunuyor.

24 Kasım 2017


Butiq Yaşam Kartal’da yüzde 30 peşin 36 ay vade fırsatı

Butiq Yaşam Kartal’da yüzde 30 peşin 36 ay vade fırsatı

Hemen avantajı bulunan Butiq Yaşam Kartal projesi yüzde 30 peşin kalanı şirket bünyesinde 36 ay vade

24 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.