• Diğer Haberler
  • Halk Bank Selendi Şubesi 13 Yıl Sonra Yeniden Açılıyor!

Halk Bank Selendi Şubesi 13 Yıl Sonra Yeniden Açılıyor!

Manisa Kula'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

08 Ekim 2015
Halk Bank Selendi Şubesi 13 Yıl Sonra Yeniden Açılıyor!

Selendi'de 2002 yılında yaşanan ekonomik kriz nedeniyle kapanan Halkbank Selendi Şubesi 13 yıl aradan sonra tekrar vatandaşın hizmetine açılıyor...

Son yıllarda ilçede ihtiyaçları karşılama noktasında tek banka şubesinin yetersiz kalması nedeniyle ikinci banka şubesinin açılmasıyla ilgili yapılan çalışmalar meyvesini Ekim ayı içerisinde verecek. Yapılan görüşmeler neticesinde Bankanın Genel Müdürlüğünün Selendi’ye şube açma çalışmaları hızla devam ediyor. Bu kapsamda eski banka şubesinin bulunduğu binada açılacak şubenin inşaat çalışmalarında sona gelindi.

Ekim ayı içerisinde açılması planlanan banka şubesi ilçe halkının da rahatlatmış olacak. 13 yıldır Kula ilçesine giden ilçe esnafı, banka şubesinin açılmasıyla birlikte banka işlemlerini Selendi şubesinden yapabilecek.

Banka şubesinin açılacağı binada yapılan çalışmaları yerinde görüp incelemeler yapan Selendi Şube Müdürü Serdar Kesici, "Selendi şubesi ekim ayı içerisinde açılacak banka şubesinde 1 Müdür, 3 Memur, 1 Güvenlik görevlisi ile 1 tane de temizlik elemanı çalışacak" diyerek ilçeye hayırlı olsun dedi.

AK Parti Selendi İlçe Başkanı Muharrem Sezer ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "13 yıldır beklediğimiz Banka şubemiz AK Parti Manisa Milletvekillerimiz ve İlçe teşkilatımızın girişimleri neticesinde kısa süre sonra açılacak. Banka şubesinin açılmasıyla birlikte esnafımızın sıkıntısı çözülecek" dedi.

İlçe Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Adem Tosun ise "Sevinçliyiz çünkü 13 yıldır beklediğimiz banka şubemiz açılıyor, ortaklarımız ve esnaflarımızın 1 günü artık boşa gitmeyecek, çünkü Kula ilçesine gitmekten kurtulacak. Yeni açılacak olan banka şubesinin yeniden kapanmaması için hepimiz destek olacağız" dedi.İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İMOTİM ‘her gün mobilya fuarı’ konseptiyle kapılarını açtı

İMOTİM ‘her gün mobilya fuarı’ konseptiyle kapılarını açtı

Bursa’da 'her gün mobilya fuarı' konseptiyle hayata geçirilen İnegöl Mobilya Ticaret Merkezi “İMOTİM

12 Eylül 2017


“Kapanan AVM’ler milli serveti heba ediyor”

“Kapanan AVM’ler milli serveti heba ediyor”

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken AVM’lerle ilgili görüş bildirdi. Palandöken, sadece Ankara’da

12 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat