Halk Bank Selendi Şubesi 13 Yıl Sonra Yeniden Açılıyor!

Manisa Kula'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

08 Ekim 2015
Halk Bank Selendi Şubesi 13 Yıl Sonra Yeniden Açılıyor!

Selendi'de 2002 yılında yaşanan ekonomik kriz nedeniyle kapanan Halkbank Selendi Şubesi 13 yıl aradan sonra tekrar vatandaşın hizmetine açılıyor...

Son yıllarda ilçede ihtiyaçları karşılama noktasında tek banka şubesinin yetersiz kalması nedeniyle ikinci banka şubesinin açılmasıyla ilgili yapılan çalışmalar meyvesini Ekim ayı içerisinde verecek. Yapılan görüşmeler neticesinde Bankanın Genel Müdürlüğünün Selendi’ye şube açma çalışmaları hızla devam ediyor. Bu kapsamda eski banka şubesinin bulunduğu binada açılacak şubenin inşaat çalışmalarında sona gelindi.

Ekim ayı içerisinde açılması planlanan banka şubesi ilçe halkının da rahatlatmış olacak. 13 yıldır Kula ilçesine giden ilçe esnafı, banka şubesinin açılmasıyla birlikte banka işlemlerini Selendi şubesinden yapabilecek.

Banka şubesinin açılacağı binada yapılan çalışmaları yerinde görüp incelemeler yapan Selendi Şube Müdürü Serdar Kesici, "Selendi şubesi ekim ayı içerisinde açılacak banka şubesinde 1 Müdür, 3 Memur, 1 Güvenlik görevlisi ile 1 tane de temizlik elemanı çalışacak" diyerek ilçeye hayırlı olsun dedi.

AK Parti Selendi İlçe Başkanı Muharrem Sezer ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "13 yıldır beklediğimiz Banka şubemiz AK Parti Manisa Milletvekillerimiz ve İlçe teşkilatımızın girişimleri neticesinde kısa süre sonra açılacak. Banka şubesinin açılmasıyla birlikte esnafımızın sıkıntısı çözülecek" dedi.

İlçe Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Adem Tosun ise "Sevinçliyiz çünkü 13 yıldır beklediğimiz banka şubemiz açılıyor, ortaklarımız ve esnaflarımızın 1 günü artık boşa gitmeyecek, çünkü Kula ilçesine gitmekten kurtulacak. Yeni açılacak olan banka şubesinin yeniden kapanmaması için hepimiz destek olacağız" dedi.İHA



HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Ünlü Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'nun Los Angeles'ta yer alan evi 6.9 milyon dolara satılıyor...

27 Nisan 2017


İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kentsel dönüşümle birlikte binaların yenilenmesi için Be

27 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat