Hamdi Güvenç’e Anlamlı Ödül!

Muğla Dalaman'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

18 Eylül 2015
Hamdi Güvenç’e Anlamlı Ödül!

Turistik Otelciler, Yatırımcılar ve İşletmeciler Birliği (TUROB), Muğla ve Türkiye turizmine katkıları nedeniyle, YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç’e İstanbul’da düzenlenen törenle ödül verdi...

TUROB aylık geleneksel öğle yemeği İstanbul Lazzoni Otel'de gerçekleştirildi. İstanbullu otelcilerin yoğun ilgi gösterdiği yemeğin “Onur Konuğu” ise YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç oldu.Toplantıda konuşan TUROB Başkanı Timur Bayındır, “Bugün aramızda, ülkemizin tanıtımı için bir nefer gibi duran kıymetli bir konuğumuz var. YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü ve CEO’su sevgili Hamdi Güvenç. Ülkemiz Ege kıyılarını dünya ile kavuşturan çok önemli girişimlerin sahibi, Sayın Güvenç'e değerli katkılarından ötürü sektörümüz adına teşekkür ediyorum” dedi.

TUROB Başkanı Timur Bayındır, YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç’e Muğla ve Türkiye turizmine katkıları nedeniyle ödülünü takdim etti.Toplantıya katılan TUROB üyelerinde hitaben bir konuşma yapan ve böylesine anlamlı bir ödülü almaktan gurur duyduğunu ifade eden YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç, şunları söyledi: “Bilinen tanıtım modellerin dışında yeni modeller yaratmaya çalıştık. Bunlardan birincisi ana pazarımız İngiltere'de saha çalışması adını verdiğimiz bir çalışma başlattık. İkinci olarak Almanya pazarında büyük bir rekabet var. Orada bölgemiz adına faaliyet gösterecek bir organizasyon yapmaya çalışıyoruz. Tamamen Ege Bölgesi'ni satmaya yönelik bir çalışma diyebiliriz. Bu konularda bakanlığımızın çok büyük desteğini aldık. Rusya'da her ne kadar sıkıntı yaşansa da 1-2 yıl içinde bu sorunları atlatacaktır. Rusya'da da havalimanları ile işbirliği yapıyoruz. Tanıtım konusunda güzel neticeler almaya başladık"

TUROB aylık geleneksel öğle yemeğine “Onur Konuğu” olarak katılan YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü ve CEO’su Hamdi Güvenç’e toplantıya katılan basın mensupları yoğun ilgi gösterdi.Yemeğe katılan gazetecilere açıklamalarda bulunan Güvenç, Dalaman bölgesini tanıtırken sadece deniz, kum güneş odaklı olmadıklarına işaret ederek, "Bölgemiz sadece deniz kum güneş değil. Aynı zamanda tarihiyle doğasıyla, bisiklet yollarıyla devam eden bir ürün çeşitliliği var. Bütün bunlar bir araya gelince bölgenin tanıtımı ortaya çıkıyor. Bunların ardından bir diğer projemiz de ulusal ve uluslararası ünlü gurmeleri çağırmak. Bölgenin lezzetlerini öne çıkarmayı düşünüyoruz. Ayrıca, bölgemizin tanıtımı için twitter, instagram gibi sosyal medya araçlarını daha etkin kullanmayı planlıyoruz." diye ifade etti.
Güvenç, 2016 sezonu için havayolu şirketlerinin herhangi bir kapasite azaltma yoluna gitmeyeceklerini ön gördüğünü belirterek, "Yaptığımız temaslarda 2016 sezonu için uçak kapasitelerinde bir daralma olmayacağını gördük. Sık sık İngiltere ile temaslarımız oluyor. Uçak kapasitesinin azaltılmaması konusunda bir kararlılıkları var. Hatta biz biraz daha desteklerle ve teşviklerle artırmaya çalışıyoruz. Çünkü her şeye rağmen şayet karlılık görürseler uçak gönderiyorlar" diye konuştu. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat