Harem Otogarı Taşınıyor!

İstanbul Ataşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

06 Kasım 2014
Harem Otogarı Taşınıyor!

İstanbul Anadolu Yakası'nda uzun süredir hizmet veren Harem Otogarı, 2015 yılında Ataşehir'e taşınıyor.

İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik, son teknolojik sistemlerle donatılan yeni otogarın 2015'te hizmete gireceğini söyledi.

İstanbul'da trafiği rahatlatmak için çeşitli projeleri hayata geçirdiklerini söyleyen İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik, Anadolu Yakası'nda bulunan Harem Otogarı'nın 2015’te Ataşehir’e taşınacağını söyledi.

Genel Müdür Çevik, yılda 50 milyon yolcuya hizmet vermek üzere planlanan yeni otogarda son teknolojik sistemlerin bulunduğunu belirtti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yeni otogarı taşımak istediği alan, TEDAŞ'ın yüksek gerilim hatları ile Ataşehir Belediyesi'nin gişelerin sağ tarafında kalan arazinin ‘şehir içinde kaldığını savunarak’ açtığı iptal davası nedeniyle tartışmaların odağına oturmuştu.

'CEP OTOGARLARI'

İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik, "Alibeyköy cep otogarını her gün 80 bin kişi kullanıyor. Esenler, Sefaköy, Bahçeşehir, Silivri, Kavacık ve Pendik’e de 8 cep otogarı yapılacak" dedi.

Cep otogarlarına gelen araçlar, kısa süreli bekleme yaparak yolcu indirip-bindirecek. Böylelikle İstanbul genelinde sürücülerin trafiği işgal etmelerinin önüne geçilerek, vatandaşların rahat, güvenli ve zamanında otogarlara ulaşması sağlanacak.

Cep Otogarı'nın bünyesinde; idari bina, kafeterya, bekleme salonu, otobüs acenteleri ile ziyaretçilerin kısa süreli parklanma yapabileceği otoparklar bulunuyor. Çocuk Oyun parklarının da yer aldığı otogarda, İSPARK personeli el terminali ile hizmet veriyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Ünlü Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'nun Los Angeles'ta yer alan evi 6.9 milyon dolara satılıyor...

27 Nisan 2017


İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kentsel dönüşümle birlikte binaların yenilenmesi için Be

27 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat