Harran Üniversitesi Araştırma Hastanesi Şubat’ta Açılıyor

Şanlıurfa Harran'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

28 Ocak 2016
Harran Üniversitesi Araştırma Hastanesi Şubat’ta Açılıyor

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi 15 Şubat'ta açılıyor...

Harran Üniversitesi Osmanbey Yerleşkesi'nde hayata geçirilen Araştırma ve Uygulama Hastanesi 15 Şubat'ta hizmete açılıyor. Yaklaşık 4 tane iç içe geçmiş binadan oluşan eski yapı fiziki kapasite olarak yetersiz gelmesi üzerine yeni hastane yaşama geçirildi. En son teknoloji cihazlarla donatılan hastane 117 bin 900 metrekare kapalı alana 114 bin metrekare açık alana sahip.

53 bin metrekare yeşil alana sahip olan Harran Üniversitesi Araştırma Hastanesi 24 ameliyathane, 2 doğum odası, yanık ünitesi, 300 poliklinik odası, 284 hasta yatak odası, 120 yoğun bakım ünitesinden meydana geliyor. 32 asansör, 7 adet jeneratör, 5 adet doğal gazlı ısıtma kazanı ve 6 Adet 462 kişilik eğitim ve seminer salonuyla hasta ve çalışanların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek kapasitede de yaşama geçirilen hastanede 650 araçlık otopark yer alıyor.

2016 yılı içerisinde Tüp Bebek Merkezi, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Oksijen Servisi ile Genetik laboratuvarının da açılması hedeflenen hastane bölgenin sağlık üssü olmaya aday. Hastane bina olarak en son mevzuata uygun, bütün teknolojik donanıma sahip, yangın, deprem, inşaat teknikleri açısından, izolasyonu açısından akıllı bir bina olarak yaşama geçirildi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Lous Tomlinsonun Muhteşem Evi

Lous Tomlinsonun Muhteşem Evi

One Direction ​grubundaki , 24 yaşındaki ​yeni  baba ​olan ​ Louis Tomlinson, bebeği ve bebeğin anne

11 Temmuz 2017


Hazır beton sektöründe tehlike çanları çalıyor!

Hazır beton sektöründe tehlike çanları çalıyor!

THBB tarafından hazırlanan 'Hazır Beton Sektör Raporu' açıklandı.

09 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat