Hasan Sert: Türkiye’de Destan Yazdıracak Projelerimiz Var

1 Kasım itibariyle siyasetin yeniden rayına oturduğunu söyleyen AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Sert, Türkiye'ye destan yazdıracak projelerimiz var, bu da

06 Kasım 2015
Hasan Sert: Türkiye’de Destan Yazdıracak Projelerimiz Var

1 Kasım itibariyle siyasetin yeniden rayına oturduğunu söyleyen AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Sert, Türkiye'ye destan yazdıracak projelerimiz var, bu da siyaset ile iş dünyasının kolkola olması ile gerçekleşir dedi...

CNR Emlak 2015 Fuarı'na katılımcı firmaları ziyarete gelen Ak Parti İstanbul Milletvekili Dr. Hasan Sert, yemin töreninden sonra yeni kabinemiz açılacak ve eski şaşalı günlerimize geri döneceğiz dedi.

PARAYA KOLAY ERİŞİM SAĞLANACAK
Sert, "Siyasetin rayına oturması önemliydi. Artık herkes biliyor ki Türkiye artık bir olumlu havaya girdi. Türkiye'nin artık bir sahibi ve yönetimi vardır. Bundan sonra paraya kolay erişim gibi birçok konularda operasyonlar yapılacak. Yemin töreninden sonra yeni kabilemiz açılacak ve sonrasında eski şaşalı günlerimize döneceğiz"dedi.

DESTAN YAZDIRACAK PROJELERİMİZ VAR
Türkiye'ye destan yazdıracak projelerimiz var diyen Hasan Sert, "Düne kadar Türkiye'de siyaset bir tirbülans yaşadı. Bunun en büyük zorluğunu da iş dünyası çekti. Artık olumlu pozitif bir hava esmeye başladı. Ak Parti hükümeti olarak Türkiye'de destan yazdıracak çalışmalarımız, projelerimiz var. 2071 hedeflerimiz var" diye konuştu.

BANKALAR KENDİLERİNE ÇEKİDÜZEN VERECEK
Hedeflerin gerçekleşmesi için siyaset ve iş dünyasının kolkola yürümesi gerektiğine dikkat çeken Sert, "Bu siyasetin ve iş dünyasının kolkola olması ile olur. inşallah burada bankalar kendilerine çekidüzen verecek, iş dünyası daha çok koşturacak, siyaset de bunların önünü açacak. Buna mecburuz çünkü başka türlü başarılı olamayız"ifadesinde bulundu.

SADECE İNŞAATÇILARA DEĞİL TÜM SEKTÖRE KULAK VERMEMİZ LAZIM
Ekonomilerin siyasetle olimpiyat zinciri gibi birbirine bağlı olduğuna dikkat çeken Sert, " Sadece inşaatçılar değil tüm sektörlere kulak vermemiz lazım. Ekonomiler siyasetle birbirine olimpiyat zinciri gibi bağlı. Siyaset düzgün olsa ticaret bozuk olsa o ülke sürdürülebilir olamaz. Ya da siyaset bozuk olsa ticaret düzgün olsa yine sürdürülebilir olamaz" diye sözlerini bitirdi.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


ABD’de ikinci el konut satışında düşüş

ABD’de ikinci el konut satışında düşüş

Amerika Birleşik Devletleri’nde yayımlanan rapora göre haziran ayından ülkede ikinci el konut satışı

25 Temmuz 2017


İstanbul’da enerji santrali kurulacak

İstanbul’da enerji santrali kurulacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kemerburgaz’da 70 dönümlük araziye 5MW’lık enerji tarlası kuracağını

25 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat