• Diğer Haberler
  • Hayırsever Atayalvaç, Yalvaç’a Myo Binası Yaptıracak!

Hayırsever Atayalvaç, Yalvaç’a Myo Binası Yaptıracak!

Isparta Yalvaç'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

29 Eylül 2015
Hayırsever Atayalvaç, Yalvaç’a Myo Binası Yaptıracak!

Isparta’nın Yalvaç ilçesi’nde yaşayan Gevher Türkan Berkand Atayalvaç’ın, yaptıracağı Süleyman Demirel Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu (MYO) protokolü imzalandı...

Yalvaçlı hayırsever Gevher Türkan Berkand Atayalvaç’ın katkılarıyla Yalvaç Kılıçarslan Kampüsü içerisinde yaklaşık 3 bin 500 metrekare kapalı alana yapılması planlanan Sağlık Meslek Yüksekokulunun bağış protokolü, Süleyman Demirel Üniversitesi Rektör Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı ile Atayalvaç arasında imzalandı. İmza töreninde Zişan Benan Çolak, Cengiz Çolak, Yalvaç MYO Müdürü Doç. Dr. Nilüfer Negiz ile Müdür Yardımcısı İrfan Sektioğlu da hazır bulundu.

Kendisinin de bir doktor olduğunu ifade eden Atayalvaç “Açılacak okulun sağlık alanında bilgili ve donanımlı gençleri yetiştirecek olması benim için büyük mutluluk ve gurur verici; memleketimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Rektör Çarıkçı da “Hayırların en güzeli eğitime yapılanlardır. Bu güzel hayra vesile olan herkese çok teşekkür ediyoruz. En kısa sürede okulu hizmete açacağız. Protokolü imzaladık ve süreç başladı” diye konuştu.
Öte yandan yerleşke alanında gerekli teknik işlemler tamamlanırken, inşaat için teklifler alınmaya başlandı; temel atma törenin de Ekim ya da Kasım ayı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.İhaHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.