Helis Yapı’dan 7 Yeni Proje

Helis Yapı 7 yeni projeyi hayata geçirmek için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. İşte yapılması planlanan o projeler...

13 Şubat 2016
Helis Yapı’dan 7 Yeni Proje

Helis Yapı 7 yeni projeyi hayata geçirmek için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. İşte yapılması planlanan o projeler...

Helis Metro Ofis ve Helis Beyaz Ofis projelerini tamamlayan Helis More Residence projesinin satışlarını sürdüren Helis Yapı 7 yeni projesine start vermek için gün sayıyor. Helis Yapı'nın yeni projelerinden 6 tanesi İstanbul Anadolu yakasında, 1 tanesi ise İzmir'de yer alıyor.

HELİS PEARL İZMİR

helis pearl

Helis Pearl projesi İzmir'de yaşama geçiriliyor. 42 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Helis Pearl projesi karma tipte hayata geçirilecek. Yapılması planlanan projenin yatırım bedeli 30 milyon avro.

HELİS PUPA

helis pupa

Ofis projesi olarak yaşama geçirilecek olan Helis Pupa projesi İstanbul Anadolu yakasında Kartal'da yer alıyor. 5 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan projenin rusatı alınmış durumda. İnşaatına başlaması için geri sayım başlanan proje yatay ofis konseptini sunuyor.

HELİS MOON

helis moon

İstanbul Anadolu yakasında Pendik'te hayata geçirilmesi planlanan Helis Moon projesi konut, ofis, mağaza ve sosyal alanlardan meydana geliyor. 19 bin metrekare arsa alanına sahip olan Helis Moon projesi sahil şeridinde deniz manzaralı bir konuma sahip. 98 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yaşama geçirilecek olan projenin yatırım değeri 80 milyon dolar.

HELİS FENERBAHÇE

helis fenerbahçe

Helis Yapı'nın kentsel dönüşüm kapsamında yaşama geçireceği Helis Fenerbahçe projesi sözleşme imzalama aşamasında. 1.500 metrekare inşaat alanına sahip olan Helis Fenerbahçe projesi 1 milyon 500 bin avro yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor.

HELİS CADDE RESİDENCE

helis cadde residence

İstanbul Anadolu yakasında Caddebostan'da yükselecek olan Helis Cadde Residence kentsel projesi olarak yaşama geçirilecek. Görüşmelerin devam ettiği Helis Cadde Residence projesi 7 bin metrekare inşaat alanına sahip. Helis Cadde Residence projesinin yatırım bedeli 7 milyon dolar olarak belirlendi.

HELİS WİND

helis wind

İstanbul Anadolu yakasında Maltepe'de yakın zamanda hayata geçirilmesi planlanan Helis Wind projesi 7 milyon avro yatırım bedeliyle yükselecek. 12 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Helis Wind projesi ofis projesi olarak yaşama geçirilecek. Proje, E-5'e, Maltepe Sahil Parkı'na ve Ataşehir Finans Merkezi'ne yakın mesafede konumlanıyor.

HELİS TİMELESS

helis timeless

Helis Yapı'nın Pendik'te yaşam geçirmeyi planladığı 2 projesi Helis Timeless karma proje olarak tasarlandı. 50 bin metrekare inşaat alanına sahip olan proje konut ofis ve AVM birimlerinden meydana geliyor.

HABER: Maide KARADAĞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.