Helmann RoyalPort projesi yurt içi ve yurt dışından yoğun ilgi gördü

Antalya'da seçkin bir yaşam sunmaya hazırlanan Helmann RoyalPort projesinde satışa sunulan konutlar büyük ilgi gördü.

28 December 2020
Helmann RoyalPort projesi yurt içi ve yurt dışından yoğun ilgi gördü Helmann Gayrimenkul tarafından Antalya'nın Aksu ilçesinde hayata geçirilmeye hazırlanan Helmann RoyalPort projesinde satışa sunulan dairelerin yüzde 90'lık bölümü, 3 ay gibi kısa bir sürede yeni sahiplerini buldu. Projeye, yurt içi ve yurt dışından yoğun ilginin olduğu belirtildi.

Antalya'nın Aksu Altıntaş bölgesinde 4 bin 93 metrekare arsa üzerinde düşük katlı ve yeşil mimariyle inşa edilen Helmann RoyalPort projesi, firmanın uzmanlığının ve liderliğinin birleştiği proje olarak öne çıkıyor. Projenin yüksek mimar Özge Fırtına ve tasarımcı Ömer Kavak tarafından dizayn edildiği belirtildi.

AVRUPA STANDARTLARI ÜZERİNDE KURULAN PROJE

Antalya kıyı bölgesinin doğal dokusuna uygun şekilde keyifli, konforlu ve yenilikçi özellikler barındıran Helmann RoyalPort projesi, özellikleri bakımından Avrupa standartlarının üzerinde bir profil taşıyor.

Koronavirüs salgını sürecinde yatırımcıların en çok talep ettiği 'düşük kat' ve 'yeşil' özelliklerini bir araya getiren Helmann RoyalPort'un ortak alanlarında ise yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı otopark, sauna, spor alanları, zengin yürüme alanları, açık hava sineması, seyir terası ve basketbol sahası gibi sosyal donatılar yer alıyor.

SON DAİRELER İÇİN CAZİP FIRSATLAR SUNULDU

Güneş enerjisinden maksimum seviyede yararlanılan projede konutlar eşyalı ve eşyasız olmak üzere iki tipte sunuluyor. Projenin mimarisinde Antalya'yı etkileyen farklı kültür motifleri ile Akdeniz tasarım çizgileri bir arada sunuluyor.

Yatırımcısına kalite ve konforu bir arada sunacak Helmann RoyalPort projesinde kalan son daireler, eşsiz fırsatlarla yatırımcıları bekliyor.

"SALGINA RAĞMEN BU KADAR HIZLI SATIŞ HELMANN'IN KALİTESİNİ GÖSTERİYOR"

Helmann RoyalPort projesi hakkında değerlendirmelerde bulunan Helmann Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Selman Özgün, klasik ve çağdaş mimarinin buluştuğu, keyifli ve özgün tasarımlar sunan RoyalPort'un satışa çıktıktan sonra kısa süre içerisinde yoğun talep gördüğünü ifade etti.

Türkiye'nin en güzel güney bölgelerinden birinde hayata geçirdikleri projede balkonda otururken Akdeniz'in esintisinin turunçgilerin buram buram kokusunu hissettireceğini belirten Özgün, "Antalya'nın en nadide lokasyonlarından Aksu'da hayata geçirdiğimiz RoyalPort, salgına rağmen hem yerli hem de yabancı yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Eylülde satışa çıkardığımız projede yer alan 70 konuttan satılan daire sayısı 60'ı aştı. Son kalan dairelerin de kısa sürede yeni sahipleri ile buluşmasını bekliyoruz. Salgına rağmen bu kadar hızlı satış gerçekleşmesi Helmann'ın kalitesini, güvenilirliğini ve yatırım cazibesinin yüksekliğini ispatlıyor. Antalya'nın yabancı yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gördüğü herkesçe malum. Bu yüzden yatırımlarımıza ara vermeden devam edeceğiz ve ülkemize döviz kazandırmayı sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum