Hill Kartal Projesinde 2+1 Daireler 427 Bin TL

26 Temmuz 2016
PAYLAŞ
Hill Kartal Projesinde 2+1 Daireler 427 Bin TL
Metro durağına 2 dakika mesafede konumlanan Hill Kartal projesinde daire teslimlerinin Haziran 2018'de yapılması planlanıyor...

Almalar, İskurt ve Nergo Ortak Girişimi tarafından hayata geçirilen Hill Kartal projesi 13 ve 28 katlı 2 blok halinde yükseliyor.

İstanbul Anadolu yakasında Kartal’da inşa edilen Hill Kartal projesi toplam 193 adet konuttan meydana geliyor. Projede A blok tamamen 2+1 dairelerden, B blok ise 3+1 dairelerden oluşuyor.

4 tip 2+1 dairenin yer aldığı Hill Kartal projesinde 2+1'lerin 2’si açık mutfaklı olarak tasarlandı. 3+1 daireler ise 128 metrekare büyüklüklerle dizayn edildi.

Hill Kartal daire fiyatları 427 bin TL ile 1 milyon 24 bin TL arasında farklılık gösteriyor. Projede daire teslimlerinin Haziran 2018’de yapılması planlanıyor.Banka kredisi kullanma imkanı bulunan Hill Kartal projesinde şirket bünyesinde de teslime kadar kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Bir miktar peşinatla vade farksız taksitlendirilebiliyor.

E-5'e ve Pendik metro durağına 2 dakika mesafede yükselen Hill Kartal projesi Sabiha Gökçen Havalimanı'na 12 dakika, Kartal metro durağına ve TEM'e 5 dakika, İDO Pendik Yalova iskelelerine ve Pendik Marina'ya 4 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Hill Kartal projesinin sosyal olanakları arasında;
- Yüzme havuzu
- Fitness center
- Sauna
- Türk hamamı
- Eğlence, hobi odaları
- Sinema odası,
- Ses odası
- Otopark
- Elektrikli araç şarj istasyonu
- Heliport pisti
- Güvenlik yer alıyor.

"Hill Kartal Projesinde 2+1 Daireler 427 Bin TL" haberine ait yorum yok

Yorum Yap