Hill Kartal Satış Ofisi Bayramın Son Günü Açık

Satış ofisi bayramın son gününde açık olacak olan Hill Kartal'da ev alma niyetiyle gelenlere özel fırsatlar sunulacak...

10 Eylül 2016
Hill Kartal Satış Ofisi Bayramın Son Günü Açık Satış ofisi bayramın son gününde açık olacak olan Hill Kartal'da ev alma niyetiyle gelenlere özel fırsatlar sunulacak...

İstanbul Anadolu yakasında Kartal’da hayata geçirilen Hill Kartal projesinin satış ofisi Kurban Bayramı’nın 4. günü açık olacak. Almalar, İskurt, Nergo Ortak Girişimi tarafından inşa edilen Hill Kartal projesinde bayramın son günü 10.00 ile 18.00 saatleri arasında ev alma niyetiyle satış ofisine gelen vatandaşlara farklı kampanyalar sunulacak.

3 farklı seçeneğin sunulduğu Gill Kartal’da peşin ödemeler yüzde 10 + yüzde 10 indirim yapılacak. Yüzde 15’i peşin, yüzde 10’u teslimde geri kalan tutar 2017’de ödenebilecek. Son olarak yüzde 40 peşinat verildikten sonra kalan tutar 60 ay vade farksız taksitlendirilebilecek.

2 blok halinde toplam 193 konuttan meydana gelen Hill Kartal projesinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Projede modüler sistem sayesinde daireler 3 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon ara kat dubleks olarak birleştirilebiliyor.

Teslimlerin 2018 yılının Haziran ayında yapılması planlanan Hill Kartal projesinde açık kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, tenis kortu, basketbol sahası, otopark ve güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.