Hill Kartal’da 60 Ay 0 Faizle

26 Ağustos 2016
PAYLAŞ
Hill Kartal’da 60 Ay 0 Faizle
4 farklı ödeme fırsatının sunulduğu Hill Kartal projesinde daire teslimlerinin Haziran 2018'de gerçekleşmesi öngörülüyor...

İstanbul Anadolu yakasında Kartal’da yer alan Hill Kartal projesinde yeni bir kampanya başlatıldı. Vadelerin uzatıldığı proje Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı imzası taşıyor.

2 blok halinde yükselen Hill Kartal projesi toplam 193 adet konuttan meydana geliyor. Projede 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçenekleri yer alırken, daireler modüler sistemler 3 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dublekse dönüştürülebiliyor.

Hill Kartal projesinde yüzde 40 peşinatla 60 ay vade farksız ödenebiliyor. Ayrıca yüzde 15 peşinatla verildiğinde yüzde 10’u teslimde ödeniyor. Kalan tutarun ödemeleri ise 2017’de başlıyor.

Tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 + yüzde 10 indirim uygulanan Hill Kartal projesinde yüzde 25 peşinat verildiğinde ise kalan tutarı 1 yıl sonra ödenme imkanı sunuluyor.

Teslimlerin Haziran 2018’de yapılması planlanan projede daireler konumuna göre birinci kattan itibaren deniz ve Aydos Ormanı manzarasına hakim. Projede;

- Açık kapalı yüzme havuzu
- Güneşlenme terası
- Sauna
- Buhar odası
- Tenis kortu
- Basketbol sahası
- Bilardo
- Masa tenisi
- Açık kapalı çocuk oyun alanları
- Helikopter pisti
- Kapalı otopark
- Güvenlik yer alıyor.

"Hill Kartal’da 60 Ay 0 Faizle" haberine ait yorum yok

Yorum Yap