Hill Kartal’da Bayrama Özel Yüzde 20 İndirim

Hill Kartal, bayramın 3. günü itibariyle satış ofisini ziyaretçilerine açıyor. Projede bayrama özel yüzde 20 indirim yapılıyor...

04 Temmuz 2016
Hill Kartal’da Bayrama Özel Yüzde 20 İndirim Hill Kartal, bayramın 3. günü itibariyle satış ofisini ziyaretçilerine açıyor. Projede bayrama özel yüzde 20 indirim yapılıyor...

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı ile Kartal'da yükselen Hill Kartal'da satış ofisi bayramın 3.günü saat 10:30 ile 18:30 arası konut alıcıları için açık tutulacak. Projede bayrama özel yüzde 20 indirim sunuluyor. Böylelikle 427 bin TL’lik bir daire bayram kampanyası ile 345 bin T L’ye iniyor.

Ramazan ayı içinde yaptıkları kampanyaları devam ettireceklerini belirten Almalar-İskurt-Nergo Ortak Girişim Başkanı Hikmet Alma, peşin alımlarda 82 bin TL’lik avantaj sağlayacaklarını söyledi.

Toplam 193 konuttan oluşan Hill Kartal projesi 28 ve 13 katlı 2 bloktan oluşuyor. 2+1 ve 3+1 konutların yer aldığı projede kat planları 1+1 ve 4+1’e çevrilebiliyor.

Haziran 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Hill Kartal projeinde yüzde 25 peşinat veriliyor kalan konut bedeli ise 1 yıl ötelenebiliyor.

Ya da yüzde 40 peşinat veriliyor kalan konut bedeli ise 60 ay vade farksız taksitlendiriliyor.

Hill Kartal, E-5 Karayolu'na ve Pendik Metro İstasyonu'na 2 dakika, İDO Pendik Yalova iskelelerine ve Pendik Marina'ya 4 dakika, Kartal Metro İstasyonuna ve TEM Otoyolu'na 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 12 dakika mesafede bulunuyor.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Beykoz Riva'da Otel İhalesi Yapılacak

Beykoz Riva'da Otel İhalesi Yapılacak

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Beykoz Riva otelini özelleştirme kararı alıyor...

24 Haziran 2017


TOKİ Maltepe Başıbüyük Kentsel Dönüşüm Projesi İhaleye Çıkıyor

TOKİ Maltepe Başıbüyük Kentsel Dönüşüm Projesi İhaleye Çıkıyor

Maltepe Başıbüyük Kentsel Dönüşüm Projesi, TOKİ tarafından ihaleye çıkarılıyor...

24 Haziran 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat