Hilti Türkiye’nin Yeni Genel Müdürü Sebastian Barth Oldu

14 Mart 2016
PAYLAŞ
Hilti Türkiye’nin Yeni Genel Müdürü Sebastian Barth Oldu

Hilti'de 6 yıl boyunca farklı bölgelerde yönetici olarak görev yapan Sebastian Barth Hilti Türkiye ve Orta Asya Genel Müdürü oldu...

İnşaat el aletleri sektörünün global jenerik markası Hilti'nin Türkiye Genel Müdürü Sebastian Barth oldu. Hilti ailesine Ekim 2010’da Solar Sistemler Asya Şirket Müdürü olarak katılan ve 6 yıl boyunca farklı bölgelerde yönetici olarak görev yapan Sebastian Bart, Hilti Türkiye ve Orta Asya Genel Müdürü pozisyonuna atandı.

İngilizce, Almanca, İtalyanca ve Çince dahil olmak üzere çok sayıda dil bilen Sebastian Barth, Hilti’nin Türkiye’deki faaliyetlerinin yanı sıra bölgesel üs Türkiye’ye bağlı olan Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak’ta Hilti operasyonlarının yönetimini üstlenecek.

Eşi ve iki çocuğuyla birlikte İstanbul'da yaşayan Barth Türkçe dersleri almaya devam ediyor. Kariyerinin büyük bir kısmını Amerika Birleşik Devletleri’nde geçiren Barth, enerji ve endüstriyel sektörlerde rol aldı. Barth en son Almanya’da Hilti’nin temel iş kolunda Satış Direktörlüğü görevini üstlendi.


"Hilti Türkiye’nin Yeni Genel Müdürü Sebastian Barth Oldu" haberine ait yorum yok

Yorum Yap