• Diğer Haberler
  • Hilton Istanbul Maslak’tan 5’inci yaşına özel görkemli kutlama!

Hilton Istanbul Maslak’tan 5’inci yaşına özel görkemli kutlama!

1 Ağustos 2018 yılından itibaren hem iş hem de seyahat için İstanbul’u ziyaret edenlerin gözdesi olan otel, geride bıraktığı beş yılda elde ettiği başarılarını taçlandıracak bir geceye imza attı.

27 September 2023
Hilton Istanbul Maslak’tan 5’inci yaşına özel görkemli kutlama! İş ortaklarının ve turizm sektörünün önemli isimlerinin katılımı ile gerçekleşen davete, 2023-2024 sezonunda da iş birliğini sürdürdüğü Darüşşafaka Lassa Basketbol Takımı Yönetimi de yer alırken, ünlü radyocu Doğancan Özadlı akıcı sunumu ile geceye renk kattı.

Şehrin merkezindeki mükemmel konumu ve birinci sınıf hizmet kalitesi ile İstanbul’da en çok tercih edilen otellerin başında gelen Hilton Istanbul Maslak, 5’inci yaşını çok özel bir davet ile kutladı.

Faaliyete başladığı 1 Ağustos 2018 yılından bu yana iş dünyasının, sanat severlerin ve İstanbul’u keşfetmek için seyahat eden konukların buluşma noktası haline gelen otel, başarılarla geçen beş yılını balo salonunda düzenlediği davetle taçlandırdı. Summa Hospitality Grup Direktörü ve Hilton Istanbul Maslak Genel Müdürü Özkan Alkan ve Hilton Istanbul Maslak Otel Müdürü Ayla Türedi Özkılıç’ın eşsiz bir misafirperverliğe imza attığı geceye, iş ortaklarının ve turizm sektörünün önemli isimlerinin yanı sıra otelin 2023-2024 sezonunda da iş birliğini sürdürdüğü Darüşşafaka Lassa Basketbol Takımı Yönetimi ve çok sayıda konuk katıldı. Gecenin sunuculuğunu ünlü radyocu Doğancan Özadlı üstlendi. Doğancan’ın akıcı sunumuna Lounge Orkestrası’nın eşsiz müziği ve dans gösterileri eşlik ederken, davetliler unutulmaz bir gece yaşadı.“Konaklama merkezi olmanın ötesine geçtik”

5. yılını dolduran otel yöneticilerini sahneye davet ederek tebrik eden Summa Hospitality Grup Direktörü ve Hilton Istanbul Maslak Genel Müdürü Özkan Alkan “1 Ağustos 2018’den bu yana, İstanbul'un kalbi Maslak’ta yer alan otelimizde, iş dünyasına, sanat severlere ve İstanbul hayranlarına ev konforunda lüks konaklama imkânı sunmak için tüm hassasiyetimizle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Attığımız tüm adımlarla ve yaptığımız tüm iş birlikleriyle Türk turizmine, spora, sanata ve ülkemizin tanıtımına katkı sağlamayı ilke edindik. Bu ilke doğrultusunda otelimizde bulunan galeride yerli yabancı birçok sergi ve müzayedeye ev sahipliği yaparken, basketboldan tenise pek çok spor dalında kıymetli takımları ve sporcularını birinci sınıfı hizmet kalitesiyle ağırladık. Geride bıraktığımız bu beş yıllık süre zarfında otelimizi sadece bir konaklama merkezi olmanın ötesine taşımayı başararak, sanata ve spora destek veren pek çok etkinliğe katkı sağlamış, her alanda sürdürülebilirliği merkezine almış bir yapı haline getirmiş olduğumuzu görmek bizim için bir gurur verici” diye konuştu. Alkan, davete katılan iş ortaklarına Daçka yönetimine ve tüm konuklara teşekkür etti.

5 yıldır sanat ve spor dünyasının tercihi!

Deneyimi, profesyonelliği ve misafir memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla şehir otelciliğine farklı bir soluk getiren Hilton Istanbul Maslak, sanata ve spora katkılarıyla da öne çıkıyor. Kültür sanat ve performans merkezlerine yakın konumu ile 5 yıldır sanat ve spor dünyasının tercihi olan otel, şimdiye kadar Garou, David Helfgott, Dany Brillant, Ara Malikian, Sarah Chang, Yasmin Levy, Havasi, Eric Burdon, Lorena Mckennitt, Joss Stone, Omara Portuondo ve Deep Purple müzik grubu gibi birbirinden değerli ismi konuk etti. Bu 5 yılda sadece sanatın değil, spor dünyasının da ilgisini çeken otel, uluslararası basketbol ve tenis takımlarının İstanbul’daki ilk adresi oldu.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum