The Mandarins
İletişim Formu

GÖNDER Gönderiliyor...

Talebiniz ulaştı.

Reklamı Göster

Hilton İstanbul ve Eskişehir'deki Otellerini Açtı

Hilton'un İstanbul Zeytinburnu'nda ve Eskişehir'deki 2 yeni oteli hizmete açıldı...

28 Eylül 2016
Hilton İstanbul ve Eskişehir'deki Otellerini Açtı Hilton'un İstanbul Zeytinburnu'nda ve Eskişehir'deki 2 yeni oteli hizmete açıldı...

Hampton by Hilton'un en yeni oteli Hampton by Hilton Istanbul Zeytinburnu ve Hilton Worldwide'ın ödüllü markası Hilton Garden Inn'in yeni oteli Hilton Garden Inn Eskişehir kapılarını açtı.

Hilton Garden Inn Eskişehir
Hilton Garden Inn Eskişehir toplam 126 odasıyla hizmet vermeye başladı. Anadolu Havalimanı’na 9 kilometre ve şehir merkezine 3 kilometre mesafede yer alan Hilton Garden Inn Eskişehir oteli Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı, City Park ve tarihi Odunpazarı’nın yakınında bulunuyor. Otelden otobüs, tramvay ve tren ile ulaşım sağlanabiliyor.

Hilton Garden Inn Eskişehir’de 100 kişi kapasiteli iki adet toplantı odası, Garden Grille and Bar, Pavilion Pantry, ücretsiz Wi-Fi, 24 saat açık tam donanımlı iş merkezi ve fitness merkezi yer alıyor.

Hampton by Hilton Istanbul Zeytinburnu
Toplam 62 odasıyla kapılarını açan Hampton by Hilton Istanbul Zeytinburnu Hilton Worldwide’ın Türkiye’de faaliyet gösteren 44 oteli arasında yerini aldı.

Yedikule Zindanları'nın bulunduğu bir noktada Surp Pirgic Ermeni Hastanesi ve Balıklı Rum Hastanesi'ne yakın mesafede yer alan Hampton by Hilton Istanbul Zeytinburnu İstanbul Atatürk Havalimanı’na 13 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

Hampton by Hilton Istanbul Zeytinburnu’nda sıcak kahvaltı tüm konuklara ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca Wi-Fi, 24 saat açık spor salonu, kapalı otopark ve iş merkezi bulunuyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Van'a Endüstri Meslek Lisesi Geliyor!

Van'a Endüstri Meslek Lisesi Geliyor!

İçişleri Bakanlığı Müsteşarlığı, Van'da Endüstri Meslek Lisesi yapılması işini ihaleye çıkartıyor...

20 Nisan 2017


Türkiye'nin İlk Zooloji ve Doğa Müzesi Gaziantep'te Açılıyor!

Türkiye'nin İlk Zooloji ve Doğa Müzesi Gaziantep'te Açılıyor!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Türkiye'nin ilk Zooloji ve Doğa Müzesi 23 Nisan'd

20 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.