Hilton İstanbul ve Eskişehir'deki Otellerini Açtı

28 Eylül 2016
PAYLAŞ
Hilton İstanbul ve Eskişehir'deki Otellerini Açtı
Hilton'un İstanbul Zeytinburnu'nda ve Eskişehir'deki 2 yeni oteli hizmete açıldı...

Hampton by Hilton'un en yeni oteli Hampton by Hilton Istanbul Zeytinburnu ve Hilton Worldwide'ın ödüllü markası Hilton Garden Inn'in yeni oteli Hilton Garden Inn Eskişehir kapılarını açtı.

Hilton Garden Inn Eskişehir
Hilton Garden Inn Eskişehir toplam 126 odasıyla hizmet vermeye başladı. Anadolu Havalimanı’na 9 kilometre ve şehir merkezine 3 kilometre mesafede yer alan Hilton Garden Inn Eskişehir oteli Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı, City Park ve tarihi Odunpazarı’nın yakınında bulunuyor. Otelden otobüs, tramvay ve tren ile ulaşım sağlanabiliyor.

Hilton Garden Inn Eskişehir’de 100 kişi kapasiteli iki adet toplantı odası, Garden Grille and Bar, Pavilion Pantry, ücretsiz Wi-Fi, 24 saat açık tam donanımlı iş merkezi ve fitness merkezi yer alıyor.

Hampton by Hilton Istanbul Zeytinburnu
Toplam 62 odasıyla kapılarını açan Hampton by Hilton Istanbul Zeytinburnu Hilton Worldwide’ın Türkiye’de faaliyet gösteren 44 oteli arasında yerini aldı.

Yedikule Zindanları'nın bulunduğu bir noktada Surp Pirgic Ermeni Hastanesi ve Balıklı Rum Hastanesi'ne yakın mesafede yer alan Hampton by Hilton Istanbul Zeytinburnu İstanbul Atatürk Havalimanı’na 13 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

Hampton by Hilton Istanbul Zeytinburnu’nda sıcak kahvaltı tüm konuklara ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca Wi-Fi, 24 saat açık spor salonu, kapalı otopark ve iş merkezi bulunuyor.


"Hilton İstanbul ve Eskişehir'deki Otellerini Açtı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap