Hisarpark Bizim Mahalle Eskişehir’de Yükseliyor

Bizim Motor Otomotiv Turizm İnşaat tarafından 9 blokta 57 daireden meydana gelen proje 5 etaptan meydana gelmesi bekleniyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden

29 Ağustos 2014
Hisarpark Bizim Mahalle Eskişehir’de Yükseliyor

Bizim Motor Otomotiv Turizm İnşaat tarafından 9 blokta 57 daireden meydana gelen proje 5 etaptan meydana gelmesi bekleniyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana gelen proje metrekare birim fiyatları 2 ,750 liradan başlıyor ve Porsuk Çayı'na yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Ekim 2014'te teslim edilmesi planlanan proje parti ve organizasyon, catering ve yemek, özel şoför, tatil ve seyahat, oto yıkama ve bakım, elbise yıkama, kuru temizleme, lostra ve ayakkabı yıkama, eşya taşıma ve nakliye gibi hizmetleri bulunmaktadır.

Her daire için otopark alanının tahsis edildiği Hisarpark Konutları'nda 2. el satış hizmetlerinden teknik servis hizmetlerine kadar pek çok olanak sunuluyor, Eskişehir Odunpazarı'nda 2+1'ler 600 TL'den, 3+1'ler ise 750 TL'den kiracı buluyor.

Türkiye'nin Venedik'i olarak tanımlanan proje Satışta olan ilk etabın yüzde 40'ı satıldı, proje satış ofisi Eskişehir Odunpazarı, Orhangazi Mahallesi, Tombul Sokak 2 numarada yer alıyor.

 

GaleriHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bodrum Emlak Müdürlüğünden Satılık Avlulu Ev!

Bodrum Emlak Müdürlüğünden Satılık Avlulu Ev!

Muğla Bodrum Milli Emlak Müdürlüğü, hazine adına kayıtlı olan bahçeli evi satışa çıkartıyor...

22 Nisan 2017


Sur Yapı Semt Bahçekent Satışa Çıktı!

Sur Yapı Semt Bahçekent Satışa Çıktı!

Bir Sur Yapı projesi olarak hayata geçen Sur Yapı Semt Bahçekent, İstanbul Avrupa yakası Esenyurt'ta

21 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.