Horata Vadisi Projesi Son Durum

Malatya Battalgazi'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

03 Ocak 2016
Horata Vadisi Projesi Son Durum

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır mahkeme kararı ile durdurulan Horata Vadisi projesinin devam edeceğini açıkladı...

Malatya Beydağı eteklerinde içinden Horata Çayı'nın geçtiği Horata Vadisi projesi mahkeme kararı ile durdurulmuştu. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır projeyle ilgili açıklamada bulundu.

Çakır, "Eğer mahkeme durdurma kararı vermeseydi, şimdiye kadar yarılanmıştı. Projemiz devam edecek, Horata Vadisi Malatya'daki şehircilik ve konut anlayışını üst seviyeye taşıyacak. Malatya zaten çevre iller arasında inşaat ve konut kalitesi en iyi olan ilimiz, daire yapısı ve modernlik anlamında ilimizde üst seviyede bir standart var." dedi.

Önümüzdeki günlerde projeyi hazırlayan firmanın bina yerleşim yerleri, çevre ve konut tipleri hakkında sunum yapacağını belirten Çakır, "Mahkeme kararı yüzünden bu kadar uzadı, eğer bir sorun çıkmasaydı şimdiye fiziki olarak proje yarılanmış olacaktı." şeklinde konuştu.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


1 yorum

ahmet

03 Jan 2016, 23:22

büyük başkan, büyük proje


GÜNDEM HABERLERİ


Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Küçükyalı’da hayata geçirilen Hilltown AVM projesi 27 Ekim Cuma günü kapılarını açacak.

17 Ekim 2017


RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

Girişimciliğe teşvik edici çalışmalar yürüten RE/MAX Türkiye, gayrimenkul sektöründe çalışan ya da ç

17 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.