Hukukçular Towers’da Hemen Teslim Ofisler

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Hukukçular Towers projesinde 75 metrekareden 2 bin metrekareye kadar alternatf ofis alanları sunuluyor...

10 Ekim 2016
Hukukçular Towers’da Hemen Teslim Ofisler Teslimlerin hemen gerçekleştiği Hukukçular Towers projesinde 75 metrekareden 2 bin metrekareye kadar alternatf ofis alanları sunuluyor...

İstanbul Kartal’da yer alan Hukukçular Towers projesi lokasyonu ve yaşam alanlarıyla rahat bir iş ortamı sunuyor. Hukukçular Towers’da kiralamalar devam ediyor.

18 katlı 2 blok halinde yükselen Hukukçular Towers projesi toplam 238 adet ofisten meydana geliyor. Projede 75, 80, 145 ve 290 metrekare 4 farklı büyüklükte ofis seçeneği sunuluyor.

Hukukçular Towers projesinde daha geniş ofis alanı isteyenlere ise 600 metrekarelik katın tamamını ya da bin 200 metrekarelik iki katın tamamını kiralama imkanı sunuluyor.

İleri teknoloji kullanılan Hukukçular Towers projesinde tüm ofislerde AHU temiz hava sistemleri, buzdolabı, mikro dalga ve tüm ankastre mutfak eşyaları yer alıyor.

Her katta bahçenin yer aldığı Hukukçular Towers projesinde ortak toplantı salonları, çeşitli restoranların ve kafelerin bulunduğu 2 blok arasında avlu, banka, ATM hizmetleri, 7/24 güvenlik hizmeti ve oto yıkama hizmeti bulunuyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Türkiye’de hazır ofis alanları ile ilgili faaliyetlerini yürüten Regus, Türkiye’deki ofis alanı yatı

22 Eylül 2017


Konut kredisi ipoteği olan ev satılabilir mi?

Konut kredisi ipoteği olan ev satılabilir mi?

Konut kredisi ile ev alacakların merak ettiği en önemli konulardan biri olan herhangi bir durumda kr

22 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat