Hukukçular Towers’da Hemen Teslim Ofisler

10 Ekim 2016
PAYLAŞ
Hukukçular Towers’da Hemen Teslim Ofisler
Teslimlerin hemen gerçekleştiği Hukukçular Towers projesinde 75 metrekareden 2 bin metrekareye kadar alternatf ofis alanları sunuluyor...

İstanbul Kartal’da yer alan Hukukçular Towers projesi lokasyonu ve yaşam alanlarıyla rahat bir iş ortamı sunuyor. Hukukçular Towers’da kiralamalar devam ediyor.

18 katlı 2 blok halinde yükselen Hukukçular Towers projesi toplam 238 adet ofisten meydana geliyor. Projede 75, 80, 145 ve 290 metrekare 4 farklı büyüklükte ofis seçeneği sunuluyor.

Hukukçular Towers projesinde daha geniş ofis alanı isteyenlere ise 600 metrekarelik katın tamamını ya da bin 200 metrekarelik iki katın tamamını kiralama imkanı sunuluyor.

İleri teknoloji kullanılan Hukukçular Towers projesinde tüm ofislerde AHU temiz hava sistemleri, buzdolabı, mikro dalga ve tüm ankastre mutfak eşyaları yer alıyor.

Her katta bahçenin yer aldığı Hukukçular Towers projesinde ortak toplantı salonları, çeşitli restoranların ve kafelerin bulunduğu 2 blok arasında avlu, banka, ATM hizmetleri, 7/24 güvenlik hizmeti ve oto yıkama hizmeti bulunuyor.

"Hukukçular Towers’da Hemen Teslim Ofisler" haberine ait yorum yok

Yorum Yap