Iconova Projesi Haziran 2016’da Teslim!

31 Temmuz 2015
PAYLAŞ
Iconova Projesi Haziran 2016’da Teslim!

Acarsan Holding - Şireci Grup ortaklığının Gaziantep'e yükselen Iconova projesinde teslimler Haziran 2016 tarihinde yapılacak.

Gaziantep'in Şehitkamil bölgesinde Acarsan Holding - Şireci Grup ortaklığı tarafından 52 bin metrekarelik alanda 570 konut kapasitesi ile inşa edilen Iconova Gaziantep projesinde büyüklükleri 193 ile 1000 metrekare arasında değişen 3 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 5 oda 1 salon, 6 oda 1 salon ve 8 oda 2 salon konut tipi seçenekleri sunuluyor.

ICONOVA GAZİANTEP PROJE DETAYLARI

Acarsan Holding ve Şireci Grup tarafından hayata geçirilen Iconova projesi sadece Gaziantep'in değil, Türkiye'nin en kapsamlı projelerinden biri olmaya aday. 27 ve 42 katlı 7 kuleden meydana gelen Iconova projesi farklı mimarisiyle dikkat çekiyor. Projenin 255 bin metrekare inşaat alanı bulunuyor. İçerisinde 3 kapalı yüzme havuzu başta olmak üzere birçok sosyal seçeneğin yer aldığı Iconova'da 3+1'den 8+2'ye kadar konut farklı konut tipi yer alıyor.

52 farklı konut tipinin bulunduğu Iconova projesi Gaziantep'in yeni cazibe merkezi olacak. Bu projeyi farklı kılan unsurlarından birisi de, şehrin merkezinde inşa edilen en büyük konut projesi özelliğini taşıyor olması. Gökhan Aktan Altuğ tarafından tasarlanan projenin bir kulesi 162 metre yükseklikle şehrin en yüksek binası unvanını alacak. Projede en küçük daire 196 metrekare. 8+2 dairelerin büyüklüğü ise 1.000 metrekareyi buluyor. Iconova projesinde 3+1 daire kiralarının 2 bin liradan başlaması bekleniyor.

HAZİRAN 2016'DA TESLİM

En düşük ve en yüksek konut fiyatlarının 830 bin lira ile 5 milyon lira arasında değiştiği Iconova Gaziantep projesinde firma bünyesinde uygun ödeme koşulları sunuluyor. Kiraların en az 2 bin lira olması beklenen projede daire teslimlerinin Haziran 2016 tarihinde yapılması planlanıyor.

ICONOVA GAZİANTEP PROJE BİLGİLERİ

Iconova Gaizantep Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Pancarlı Mah. Ali Şir Nevai Cad. No: 14 Şehitkamil/Gaziantep
Telefon : 444 7 127
Web : www.iconova.com.tr
E-mail : info@iconova.com.tr

Iconova Gaizantep Projesi Fotoğrafları :

Iconova Gaizantep Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Çocuk oyun alanları
- Çocuk yüzme havuzu
- Fitness merkezi
- Güvenlik
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Sauna
- Süs havuzu
- Türk hamamı
- Yürüyüş parkuru
- Asansör
- Hidrofor
- Jeneratör
- Lobi
- Paratoner
- Resepsiyon
- Sprinkler sistemi
- Su deposu
- Yangın merdiveni
- Yük asansörü
- Akıllı ev sistemleri
- Ankastre beyaz eşya
- Ebeveyn banyosu
- Ebeveyn giyinme odası
- Isı pay ölçer
- İntercom sistemi
- Merkezi ısıtma
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Fore kazık
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış

 


"Iconova Projesi Haziran 2016’da Teslim!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap