• Diğer Haberler
  • İdeal Ev Evlilik ve Konut Fuarı 3 Mart’ta Gerçekleşecek

İdeal Ev Evlilik ve Konut Fuarı 3 Mart’ta Gerçekleşecek

Kocaeli İzmit'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

07 Ocak 2016
İdeal Ev Evlilik ve Konut Fuarı 3 Mart’ta Gerçekleşecek

2. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı 3 Mart ile 6 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek...

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan 2. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı 3-6 Mart tarihleri arasında Kocaeli'de kapılarını açacak. Fuar Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu ve Yalova illerini bir araya getirecek.

35 bin metrekaresi kapalı 80 bin metrekaresi açık fuar alanında gerçekleşecek olan 2. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı'na bölgedeki il ve ilçelerden ücretsiz ulaşım sağlanacak. Geçtiğimiz yıl 25 bin 320 kişinin ziyaret ettiği fuara toplam 200 firma katılmıştı.

Bu yılda yüksek katılım olması beklenen fuara gelinlik damatlık, düğün salonu, düğün nişan organizasyon, catering, nikah şekeri, davetiye, otel, kuyumcu, çiçek, fotoğraf, kuaför, kozmetik, inşaat-konut, otomotiv, beyaz eşya, züccaciye, banka, pastane, mobilya, dekorasyon, seyahat, halı, tekstil, mefruşat, ayakkabı, çanta, müzik gibi yaklaşık 30 farklı sektörden firma katılım sağlıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.