İhlas Yapı’dan Avcılar’a Yeni Proje!

İstanbul Avcılar'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

04 Aralık 2014
İhlas Yapı’dan Avcılar’a Yeni Proje!

Emlak ve gayrimenkul piyasasının öncü firmalarından İhlas Yapı, Avcılar Firüzköy'de 38 dönüm arazi yeni bir proje inşa edeceklerini açıkladı.

İhlas Holding kuruluşu olan İhlas Yapı, Avcılar Firuzköy’de proje geliştirmek üzere arsa satın aldı. İhlas Yapı yaptığı açıklamada aldığı 38 bin metrekare yüzölçümündeki arsanın üzerinde geliştireceği projenin etüd çalışmalarına başlandığını kaydetti.

İhlas Yapı'nın açıklaması şöyle:

''Konsolidasyonumuz kapsamındaki bağlı ortaklarımızdan İhlas Yapı Turizm ve Sağlık A.Ş'den alınan bilgiye göre, yeni bir konut ve iş yeri karma projesi inşa etmek üzere, İstanbul, Avcılar, Firuzköy Mahallesi'nde 38 bin metrekare yüzölçümüne sahip arsa, İhlas Yapı Turizm ve Sağlık A.Ş'nin mülkiyetine intikal etmiş olup, Proje ve Etüd çalışmalarına başlanmıştır. Proje ve etüd çalışmaları netleştiğinde detaylı açıklama yapılacaktır''

Avcılar'da hali hazırda devam eden konut projelerini ise şöyle sıralayabiliriz :

TOYA VİSTA

toya-vista-avcilar

Toya Yapı tarafından 6 bin 200 metrekarelik alanda 132 konut kapasitesi ile inşa edilen Toya Vista projesinde büyüklükleri 99 ile 162 metrekare arasında değişen 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipi seçenekleri sunuluyor.

Toya Vista PROJESİNİN TÜM DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Allure Tower

allure-tower-avcilar

Doruk GYO tarafından 9 bin 300 metrekarelik alanda 400 konut kapasitesi ile inşa edilen Allure Tower projesinde büyüklükleri 71 ile 137 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut tipi seçenekleri sunuluyor.

Allure Tower PROJESİNİN TÜM DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

AVCILAR PARK

avcilar-park-avcilar

Toya Yapı ve Gül Proje ortaklığı tarafından hayata geçirilen Avcılar Park projesi az katlı 19 blok halinde inşa edildi. Projede, 275 konut ve 50 mağaza yer alıyor, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 od 1 salon tipinde dubleks ve bahçe katları daire seçenekleri bulunuyor.

Avcılar Park PROJESİNİN TÜM DETAYLARI İÇİN TIKLAYINHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesinde yüzde 25 indirim fırsatı

Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesinde yüzde 25 indirim fırsatı

Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesinde oldukça cazip bir kampanya başlatıldı.

19 Kasım 2017


Adalı Konakları fiyatları 300 bin TL'den başlıyor

Adalı Konakları fiyatları 300 bin TL'den başlıyor

Tekirdağ Çerkezköy'de inşa edilen Adalı Konakları projesinin fiyat listesi ve ödeme seçenekleri bell

19 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.