İl Emniyet Müdürlüğü Binasının İnşası Eylül’de!

Kütahya Emet'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

28 Ağustos 2015
İl Emniyet Müdürlüğü Binasının İnşası Eylül’de!

Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü'nün yeni hizmet binasının inşaat çalışmalarına Eylül ayında başlanacak.

Kütahya Valisi Şerif Yılmaz, depreme dayanıksız olması nedeniyle yıkılan Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü'nün yeni hizmet binasının inşaatının Eylül ayında başlayacağını bildirdi.

Kütahya'daki huzur ve güvenin devamlılığı için gece gündüz çalışıldığını ifade eden Vali Yılmaz, "İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binamız depreme dayanıklı olmadığı gerekçesiyle yıkılmıştı. Bununla ilgili Bölcek yolundaki İl Özel İdaresi'ne ait olan alan tahsis edildi. Alan üzerindeki Özel İdare'nin kullanmış olduğu pres ve diğer aksamlar oradan sökülüp Emet ilçesine gönderildi. Bu sayede Emet bölgesindeki sıcak asfalt çalışmalarını da yapmış olduk. Bölcek Yolu üzerindeki İl Özel İdaresi'ne ait alanda yapılacak olan Emniyet binasının ihalesi 7 Ağustos'ta yapıldı. Eylül ayının 7-8'i gibi sözleşme imzalanıp inşaat başlayacak. Tüm hizmet binaları tek bir binada toplanmış olacak. Bu şu demek; son zamanlarda Emniyet Müdürlüğümüzün ihtiyaç duyduğu diğer teknik özellikler ve fiziki mekan eksikliğini gidermek suretiyle huzurun ve güvenin şehri Kütahya'da bu hizmeti daha teknik boyutta vermeye devam edeceğiz. Son 2 yıldır 2 seçim bir referandum geçirdik, önümüzde bir seçim daha var. Bu süre içerisinde gerek emniyet, gerekse jandarma bölgesinde hiçbir sıkıntı yaşamadan seçimleri atlattık. Önümüzdeki 1 Kasım'da yapılacak seçimde de güvenlik kuvvetlerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüp Kütahya'da huzurun ve güvenin devamı için çalışacak" ifadelerini kullandı.



HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Van'a Endüstri Meslek Lisesi Geliyor!

Van'a Endüstri Meslek Lisesi Geliyor!

İçişleri Bakanlığı Müsteşarlığı, Van'da Endüstri Meslek Lisesi yapılması işini ihaleye çıkartıyor...

20 Nisan 2017


Türkiye'nin İlk Zooloji ve Doğa Müzesi Gaziantep'te Açılıyor!

Türkiye'nin İlk Zooloji ve Doğa Müzesi Gaziantep'te Açılıyor!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Türkiye'nin ilk Zooloji ve Doğa Müzesi 23 Nisan'd

20 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.