İnanlar İnşaat’a 3 Ödül Birden!

12 Kasım 2014
PAYLAŞ
İnanlar İnşaat’a 3 Ödül Birden!

Sign of The City Awards’a 3 kategoride başvuran İnanlar İnşaat’a 1 büyük ödül ve 2 finalist ödülü geldi.

Bu yıl ilki düzenlenen, Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul kuruluş ve projelerinin katılımı ile şimdiden Türkiye'nin “Gayrimenkul Oscar'ları” olmaya aday Sign of The City Awards'da, İnanlar'a 1 Büyük Ödül ve 2 Finalist Ödülü geldi.

2012 yılında, dünyada gayrimenkul sektörünün en prestijli ödüllerinden International Property Awards'da Avrupa'nın ve Türkiye'nin “En İyi Dönüşüm Projesi” ödülünü kazanan Terrace Feri, Sign of The City Awards'da da “En iyi Dönüşüm Projesi Büyük Ödülü”nü kazandı.

Sign of The City ödüllerinde başvurduğu üç kategoride de birçok proje arasından sıyrılarak finale kalan İnanlar projeleri, yılın en iyileri arasında yerlerini aldı.

International Property Awards 2012'de 'Çok Katlı Konut Kategorisinde Türkiye Tavsiye Ödülü'nü kazanan Terrace Tema, Sign of The City Awards'da da 'En İyi Çok Katlı Konut' kategorisinde finalist oldu.

İnanlar'ın çok yakında yapımına başlayacağı en yeni projesi Terrace Ev-Ofis ise 'En İyi Konsept Mimari' kategorisinde daha lansmanına başlanmadan finalist olma başarısını yakaladı.


"İnanlar İnşaat’a 3 Ödül Birden!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap