• Emlak Haberleri
  • İnanlar İnşaat'ın 'Terrace' markalı projeleri İstanbul'da yükseliyor

İnanlar İnşaat'ın 'Terrace' markalı projeleri İstanbul'da yükseliyor

İnanlar İnşaat'ın İstanbul'da hayata geçirmeye hazırladığı 'Terrace' markalı 4 yeni projenin bazı detayları belli olmaya başladı.

22 Temmuz 2017
İnanlar İnşaat'ın 'Terrace' markalı projeleri İstanbul'da yükseliyor

''İnsan için tasarım'' sloganıyla gayrimenkul sektöründe birçok başarılı projeye imza atan İnanlar İnşat, İstanbul'un Avrupa yakasında 'Terrace' markalı birbirinden farklı eşsiz özellikler içeren 4 yeni çalışmasında, proje geliştirme işlemleri devam ediyor. Firma, projelerden bazılarını satışa hazırlarken, bazılarında ise ön talep toplama dönemi devam ediyor. İşte İnanlar İnşaat'ın Terrace projeleri:

TERRACE SU

inanlar inşaat imzalı Terrace Su projesi, Atakent'te hayata geçirilmeye hazırlanıyor. Toplam 125 konutun yer aldığı projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri yer alıyor.

Ön talep toplama dönemi devam eden Terrace Su projesinin teslim tarihi olarak 2018 yılı hedefleniyor. Projede konut satış fiyatları henüz belli değilken yakın zamanda satış fiyatlarının açıklanmasıyla satışların başlaması bekleniyor.

TERRACE ZEN

İstanbul'un elit semtlerinden biri olan Zekeriyaköy'de inşa edilen Terrace Zen projesi, doğayla iç içe konforlu bir yaşam konseptiyle oluşturuluyor. Akıllı daire sistemleri ile donatılan Terrace Zen'de toplam 24 konut bulunuyor.

İnanlar İnşaat'ın çalışmaları sürdürdüğü Terrace Zen projesinde hedeflenen teslim tarihi olarak 2018 yılı işaret ediliyor.

TERRACE ELİS

52 yıllık deneyimiyle gayrimenkul sektöründe birçok işe girişen İnanlar İnşaat'ın Şişli'deki projesi Terrace Elis'te 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Henüz proje aşamasında olan Terrace Elis projesinde daire metrekare büyüklükleri, fiyat bilgisi ve ödeme koşullarıyla ilgili bilgiler bulunmuyor.

TERRACE NILL

Avcılar'ın Ambarlı bölgesinde yükselen Terrace Nill'de proje geliştirme çalışmaları devam ediyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yer aldığı projede teslim tarihi olarak 2018 yılı planlanıyor.

Proje geliştirme çalışmalarının devam ettiği Terrace Nill projesinde henüz konut satış fiyat bilgisi ve ödeme koşullarıyla ilgili bilgiler mevcut değil.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Bağcılar, Silivri, Beylikdüzü ve Çatalca’da konumlanan 7 arsasını ihaleye sun

18 Kasım 2017


Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Kocaeli Gebze'de yükselen Gebze Ahu Evleri projesinde inşaat çalışmaları sürüyor.

18 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.