İnistanbul Hayat Projesi 376 Bin TL’den Başlayan Fiyatlarla Satışta!

İstanbul Zeytinburnu'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

06 Nisan 2016
İnistanbul Hayat Projesi 376 Bin TL’den Başlayan Fiyatlarla Satışta!

İş GYO ve Nef ortaklığının Topkapı'daki projesinin 3. etabı İnistanbul Hayat satışa çıktı. İnistanbul Hayat fiyatları 376 bin TL'den başlıyor...

İstanbul Avrupa yakasında Topkapı'da hayata geçirilen İnistanbul Topkapı projesinin 3. etabı İstanbul Hayat satışa sunuldu. İş GYO ve Nef ortaklığında yaşama geçirilen projenin detayları ilerleyen günlerde netleşecek.

İnistanbul Hayat projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde dizayn edildi. İnistanbul Hayat fiyatları 376 bin liradan başlangıç gösteriyor.

İnistanbul Hayat projesinden dare sahibi olmak isteyenlere 48 ay boyunca vade farksız taksitlendirme imkanı sunuluyor. Tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanan projede yüzde 0,99 faizle banka kredisi de kullanılabiliyor.

Eski Şişe Cam Fabrikası arazi üzerinde yükselen İnistanbul Hayat projesi Ataütürk Havalimanı’na 10 kilometre, TEM’e 7 kilometre, Marmaray’a 3,2 kilometre, E-5’e ve Cevizlibağ metrobüs durağına 1 kilometre, Terazidere metro istasyonuna 400 metre, Davutpaşa metro istasyonuna 100 metre mesafede konumlanıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bakan Ağbal: Hazine taşınmazları vatandaşa satılabilecek

Bakan Ağbal: Hazine taşınmazları vatandaşa satılabilecek

Maliye Bakanı Naci Ağbal, fahiş tutarlarda belirlenen ve vatandaşların tepki gösterdiği emlak vergis

23 Ekim 2017


Ayşe Fügen Arda: Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor

Ayşe Fügen Arda: Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor

Lüks konut uzmanı Ayşe Fügen Arda, “Türkiye’de lüks konuta olan talep her geçen gün artıyor ancak lü

23 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.