• Diğer Haberler
  • İnşaat sektörünün iki uzman şirketi iş birliği anlaşmasıyla güçlerini birleştirdi

İnşaat sektörünün iki uzman şirketi iş birliği anlaşmasıyla güçlerini birleştirdi

Anba Yayın Grubu ve Workindo’nun imzaladığı anlaşmayla, tedarikçilerin inşaat projelerine ulaşma ve yüklenicilerin de işçi bulma sorunu sona eriyor.

22 August 2022
İnşaat sektörünün iki uzman şirketi iş birliği anlaşmasıyla güçlerini birleştirdi İnşaat sektörünün iki uzman şirketi, iş birliği anlaşmasıyla güçlerini birleştirdi

İnşaat sektörünün iki uzman şirketi güçlerini birleştirdi. Proje bilgileri ve satın alma talepleri konusunda uzman olan ‘Anba Yayın Grubu’ ile insan kaynakları uzmanı ‘Workindo’ iş birliği anlaşması imzaladı. Web portalları üzerinden hizmet veren bu iki platform, anlaşmayla birlikte sektörün bütün ihtiyaçlarını tek bir noktadan çözmeyi hedefliyor.

İnşaat sektörünün iki uzman şirketi güçlerini birleştirdi. Proje bilgileri ve satın alma talepleri konusunda uzman olan ‘Anba Yayın Grubu’ ile insan kaynakları uzmanı olan ‘Workindo Teknoloji ve İnsan Kaynakları’, inşaat sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmak hedefiyle iş birliği anlaşması imzaladı.

Kapalı devre çalışan bu iki platformun, sektörün bütün ihtiyaçlarını tek bir noktadan çözme imkanı sağladığına dikkat çeken Anba Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Kılınç bu yeni iş birliğiyle beraber artık tedarikçilerin inşaat projelerine kolayca ulaşacağını ve yüklenicilerin ise işçi bulma konusunda zorluk yaşamayacaklarını söyledi. Kılınç, “İnşaat sektörü için birçok dijital platform oluşturan Anba Yayın Grubu, sektöre ilişkin araştırma-geliştirme faaliyetleri doğrultusunda verileri işleyerek; bilgi ve birikim ile sentezleyip dijital yayıncılık yapıyor. Günümüzde bilgi, bilgi birikimi, veri, teknoloji, doğru haber ve insan kaynakları çok büyük önem taşıyor. Anba Yayın Grubu ve Workindo iş birliğinin oluşturduğu ortak güç, inşaat sektörünün her kesiminden kişi ve kuruluşa her türlü veriye kolayca ulaşabilme imkanı sağlıyor” dedi.

Üyelere özel indirim ve paketler…

Her iki şirketin portallarını kullananların özel indirim ve paketlerden yararlarlanacağını belirten Mahmut Kılınç, sektörün her kesimine kolayca ulaşmayı ve çözüm ortağı olmayı hedeflediklerini söyledi. Kılınç “Anba Yayın Grubu’nun ‘projehaber.com’, ‘insaat yatirim’ ve ‘kamu ihaleleri’ portallarını kullananlar, iş birliğimiz süresince ‘workindo’ üyeliklerinde özel indirimlerden ve avantajlı paketlerden yararlanabilecek. Diğer yandan


Workindo kullanıcıları da yine bizim platformlarımıza üye olurken özel indirim ve ayrıcalıklardan faydalanacak” diye konuştu.

Yurt dışına da hizmet veriyor
İnşaat sektörü alanında uzmanlıkları olan iki şirketin iş birliği ile beraber sektörün tüm kesimine en yüksek faydayı sağlayacaklarını kaydeden Workindo CEO'su Erhan Kocabaş, yurt dışı çalışmaları olduğunu da dile getirdi. Kocabaş, “İnşaat sektörünün taşeron bulma, projelere teklif verme ve çalışanlara ulaşma faaliyetlerinin ortak noktasi olma hedefiyle yola çıktık. Workindo olarak 35 binden fazla kayıtlı firma ve 500 binden fazla personelin istihdam problemlerini teknoloji ile çözüyoruz. Türk müteahhitlerin, inşaat firmalarının, mühendis, proje-mimarlık gruplarının, yatırımcıların ve tedarikçilerin açıldığı tüm ülkeleri de hedefliyoruz.

Hedef kitle olarak tüm inşaat sektörünü, alt taşeronlarını, sektöre hizmet ve mal sağlayan kişileri, firmaları, inşaat sektöründe iş yapan firma sahipleri ve firma çalışanlarını belirledik. Kısacası ‘proje haber’, ‘inşaat yatirim’, ‘kamu ihaleleri’ ve ‘workindo’ portallarını kullananlar; inşaat projeleri, inşaat sektörünün her alanında faaliyet gösteren firmaları, yatırım ve sektör haberleri, güncel projeler, ihale, inşaat iş ilanları, inşaat mühendisi iş ilanları, inşaat projeleri, satın alma talepleri, taşeron bulma gibi pek çok içeriğe ve bilgiye ulaşma imkanına kavuşmuş olacak” diye konuştu.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum