İnventum Bursa projesinde satış dönemi başladı

BTG İnşaat’ın, Bursa Nilüfer’de akıllı ev sistemiyle inşa ettiği İnventum Bursa projesinde satışlar başladı.

31 Temmuz 2017
İnventum Bursa projesinde satış dönemi başladı BTG İnşaatı’ın Bursa’da akıllı ev sistemi ile hayata geçirdiği BTG inşaat İnventum Bursa projesinde satışlar başladı. Bursa Nilüfer’de yükseldiği lokasyon ile yatırımcıların dikkatini çeken İnventum Bursa toplam 189 daireden meydana geliyor. 3 blok üzerinde 3+1 ve 4+1 daire tipi seçenekleri yer alıyor. Ayrıca proje yatırımcılarına normal daire, dubleks daire ve bahçe kat dubleks daire seçenekleri de sunuyor.

Günlük yaşamı kolaylaştıracak modern mimari tasarım ile hayat geçirilen İnventum Bursa projesindeki dairelerin fiyatları ise 489 bin TL ile 710 bin TL arasında değişiyor.

BİR EVDEN ÇOK DAHA FAZLASI

Bursa’da akıllı ev sistemi ile inşa edilen proje klasik ev anlayışına yeni bir bakış açısı getirecek. Yatırımcılarına zengin sosyal donatılarla örülmüş bir yaşam alanı vaat eden proje, sosyalleşebileceğiniz tüm alanları düşünerek dizayn edilmiş. Her dairenin giriş kısmında bulunan 10” Touch Panel sayesinde cep telefonu veya tablet ile evin her alanını konforlu bir ortama çevirebileceksiniz.

İnventum Bursa projesinde açılır-kapanır yüzme havuzu, bay-bayan giyinme ve soyunma odası, bay-bayan duş alanları, fitness, sauna, kapalı otopark, siteye kartlı giriş çıkış sistemi, çocuk parkı ve gölet alanı yer alıyor. Ayrıca, futbol ve basketbol sahası, koşu parkuru, açık spor alanı, yeşil alan ve dinlenme alanıyla da sağlıklı ve zinde bir yaşam sürmenizi sağlayacak tüm alanları bünyesinde barındırıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.