İpek Diamond Projesinde Bahar Kampanyası

Kayseri Melikgazi'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

28 Mart 2016
İpek Diamond Projesinde Bahar Kampanyası

Teslimlerin Eylül ayında yapılması planlanan İpek Diamond projesinde tamamı peşin ödemelerde yüzde 12 indirim uygulanıyor...

ipekar inşaat tarafından hayata geçirilen ipek Diamond Kayseri projesi Kayseri Melikgazi'de yaşama geçiriliyor. 7 bin metrekare alan üzerinde yayılan proje 13 katlı 5 blok halinde yükseliyor.

Toplam 130 adet konuttan meydana gelen İpek Diamond projesinde dairelerin tamamı 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Projedeki dairelerin alanları ise 235, 240 ve 280 metrekare olarak belirlendi.

İpek Diamond projesinde bahar kampanyası başladı. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere tamamı peşin ödemelerde yüzde 12 indirim uygulanıyor. Ayrıca kişiye özel ödeme seçenekleri ve banka kredisi ile vadelendirme imkanı sunuluyor.

Teslimlerin 2016 yılının Eylül ayında yapılması planlanan İpek Diamond projesi İpeksaray Alışveriş Merkezi'ne Kayseri Park'a ve Tramvay hattına ürüme mesafesinde konumlanıyor.

İpek Diamond projesinin sosyal olanakları arasında;

- Fitness salonu
- Yürüyüş yolları
- Basketbol sahası
- Açık kapalı çocuk oyun alanları
- Cafe ve restoranlar
- Kapalı otopark
- Güvenlik bulunuyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.