• Şirket Haberleri
  • İŞ GYO, Ankara ve Antalya'daki banka binalarını satışa çıkardı

İŞ GYO, Ankara ve Antalya'daki banka binalarını satışa çıkardı

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ankara Kızılay Banka Hizmet Binası ve Antalya Banka Hizmet Binası'nı satışa çıkardığını açıkladı.

29 Temmuz 2017
İŞ GYO, Ankara ve Antalya'daki banka binalarını satışa çıkardı İş GYO tarafından Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, Ankara Kızılay Banka Hizmet Binası ve Antalya Banka Hizmet Binası'nı satışa çıkarıldığı bildirildi. Buna göre gayrimenkullerin satış bedeli ise 69 milyon TL olarak belirlendi. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

''Yönetim Kurulumuzun 28 Temmuz 2017 tarihinde yapılan toplantısında; portföyümüzde yer alan taşınmazlardan Ankara'da bulunan Ankara Kızılay Banka Hizmet Binasının 45.000.000-TL+KDV, Antalya'da bulunan Antalya Banka Hizmet Binası'nın ise 24.000.000-TL+KDV bedel üzerinden İş Portföy Yönetimi A.Ş. Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu'na satılmasına ve satış bedelinin tapu devir tarihinde eş zamanlı olarak tahsiline karar verilmiştir.''

İŞ GYO ANKARA BANKA HİZMET BİNASI SATIŞ BEDELİ

Başkent Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı Kızılay bölgesinde yer alan İŞ GYO Ankara Kızılay Banka Hizmet Binası, toplam 873 metrekare alan üzerinde yer alıyor. 1163 ada 4 numaralı parselde yer alan taşınmaz için satışı bedeli olarak 45 milyon TL belirlendi.

İŞ GYO ANTALYA BANKA HİZMET BİNASI SATIŞ BEDELİ

Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Balbey bölgesinde yer alan İŞ GYO Antalya Banka Hizmet Binası, 341 ada, 77 numaralı parsel üzerinde bulunuyor. İŞ GYO, Antalya'da yer alan banka hizmet binasının satış bedelini 24 milyon TL olarak belirledi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Akfen Holding ‘Kurumsal Dönüşüm Ödülü’nü aldı

Akfen Holding ‘Kurumsal Dönüşüm Ödülü’nü aldı

Dört farklı sektörü merkezinde bir araya getirerek hizmet veren Akfen Holding, ‘Kurumsal Dönüşüm Ödü

23 Ekim 2017


Ofton İnşaat'tan İstanbul'da 3 yeni proje

Ofton İnşaat'tan İstanbul'da 3 yeni proje

Ofton İnşaat, İstanbul'daki projelerine yenilerini ekliyor. Firma; Levent, Bomonti ve Nişantaşı'nda

22 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.