İş Modern Projesinde Ofis Fiyatları 100 Bin Liradan Başlıyor

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

07 Temmuz 2014
İş Modern Projesinde Ofis Fiyatları 100 Bin Liradan Başlıyor

Sinpaş GYO tarafından İstanbul Başakşehir İkitelli bölgesinde hayata geçirilen İş Modern projesinde ofis fiyatları 100 bin liradan başlıyor.

İstanbul İkitelli'de Sinpaş GYO tarafından 63 bin dönüm arazi üzerine inşa edilen İş Modern projesi 122 konuttan meydana geliyor. Ofis büyüklüklerinin 600 ile 14 bin 500 metrekare arasında değiştiği İş Modern projesi küçük-büyük tüm şirketlere hitap edebilecek şekilde tasarlandı. Projede anahtar teslim işlemleri hemen yapılıyor.

Sinpaş İş Modern projesi mimarisiyle mobilya, otomotiv, matbaa gibi  faaliyette bulunan firmalar tarafından tercih ediliyor. Konum olarak ikitelli Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde ve Masko'nun yanı başında inşa ediliyor. İş Modren projesinde yer alan işyerleri, 5 metre ve üzeri tavan yükseklikleri, yüksek taşıma gücü, bölümlerin önünde araç yükleme-boşaltma için otopark alanları ve çift yönlü TIR, kamyon manevra alanları projeden ofis sahibi olan firmalara kolay çözümler sunuyor.

METREKARE FİYATLARI 13 İLE 15 LİRA ARASINDA

En düşük ofis fiyatının 100 bin lira olduğu İş Modern projesinde en yüksek ofis fiyatı ise 1 milyon liradan başlıyor. Sinpaş İş Modern projesi, teslimi hemen yapılan işyerlerinin ödemesinde 12 aya kadar vade imkanı sağlıyor. Ortalama  yüzde 40 peşinat ile 12 ay vade farksız ödeme planı, işyerlerini hemen teslim almak isteyen ve banka kredisi kullanmak istemeyen yatırımcılar tarafından kolaylık sağlıyor. Projede  banka kredisi de kullanılabiliyor. İş Modern’in birinci ve ikinci etaplarında isteyen firmalara kiralık, isteyen firmalara satılık bölümler satışa sunulmaya başlandı. İş Modern projesinde 1'inci etap ve 2'inci etapta kiralamaya açılan alanların metrekare fiyatları ise 13 – 15 lira arasında değişiyor. Kira bedelleri; alan büyüklüğü, konum ve araç ulaşımı gibi özelliklere göre değişiyor.

İş Modern Projesi İletişim Bilgileri:

Adres : Ziya Gökalp Mahallesi, Süleyman Demirel Bulvarı, Heskop Yanı, İkitelli/Başakşehir/İstanbul
Telefon : 444 19 74
Web : http://www.ismodern.com.tr/
E-mail : info@sinpas.com.tr

İş Modern Projesi Fotoğrafları:

Galeri

Sosyal Hizmetler ve Proje Özellikleri

- Kapalı otopark
- Asansör
- Hidrofor
- Jeneratör
- Su Deposu
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Radye temel
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
-Zemin etüdü yapılmış

İş Modern Projesi Plan ve Kroki Görselleri: 

Galeri

Proje fotoğrafları, İş Modern projesinin resmi web sitesi  www.ismodern.com.tr adresinden alınmıştır.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.