ISAF SHF Fuarı Devam Ediyor!

Düzenlendiği üçüncü günde yoğun ziyaretçi ilgisiyle devam eden ISAF SHF Fuarı’nda kalabalık çoğalıyor, heyecan artıyor.

14 Eylül 2015
ISAF SHF Fuarı Devam Ediyor!

Düzenlendiği üçüncü günde yoğun ziyaretçi ilgisiyle devam eden ISAF SHF Fuarı’nda kalabalık çoğalıyor, heyecan artıyor.

4. Uluslararası Safety&Health Fuarı ile 19. Uluslararası Fire&Rescue fuarlarını aynı çatı altında bir araya getiren ISAF SHF Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) iş sağlığı ve iş güvenliği ile yangın, acil durum ve arama-kurtarma sektörlerinin buluşmasına ev sahipliği yapıyor. Bu büyük buluşmaya ilginç şovlar, farklı tanıtım ve sunumlarla hazırlanmış olan fuar katılımcıları ise; fuarı ziyaretçiler için adeta bir görsel şölene çeviriyorlar.

Açılış gününde aldığı yoğun ilgiyi ikinci ve üçüncü günlerde de görmeye devam eden ISAF SHF Fuarı; katılımcı sunumları, konferans, simülasyon ve eğitim seminerleri gibi birbirinden farklı etkinlikleriyle tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle stantlarda gerçekleştirilen canlandırma ve ürün deneme gösterilerine katılan ziyaretçiler, aynı zamanda konferans ve seminer gibi etkinliklere katılarak sektörlerinin tek tartışma platformlarında da söz sahibi oldular.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) tarafından hazırlanan, iş sağlığı ve güvenliği sektöründeki tek konferans olan Safety&Fire Konferansı'nda; iş kazalarının sık yaşandığı sektörler istatistikî verilerle incelenerek, yaşanan kazaların kaynak noktalarına işaret edilerek, çözüm için geliştirilmiş yöntemlerin ve buna bağlı olarak Bakanlık tarafından hazırlanan mevzuatların sunumu yapıldı.

Yer yer interaktif bir ortamda geçen konferansta, dinleyicilerden gelen birçok soru, bizzat Türkiye'de konunun muhatabı olan ÇSGB yetkilileri tarafından yanıtlanarak cevaplanmış oldu. Özellikle soru-cevap kısmında oldukça aktif katılımın gerçekleştiği konferansta, ziyaretçilerin konferans konuşmacılarını soru yağmuruna tutarak bilgi almaya çalıştıkları gözlendi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kuzu Grup İran’da 125 Milyon Euroluk Anlaşmaya İmza Attı

Kuzu Grup İran’da 125 Milyon Euroluk Anlaşmaya İmza Attı

Kuzu Grup İran'ın en büyük arıtma tesisinin ihalesini kazandı. 2 milyon 600 bin kişiye hizmet verece

16 Ağustos 2016


Nef İle Galatasaray 52,5 Milyon TL’lik Anlaşmaya İmza Attı

Nef İle Galatasaray 52,5 Milyon TL’lik Anlaşmaya İmza Attı

Nef Galatasaray'ın ana sponsoru oldu. Anlaşmayla beraber Galatasaray 3 yılda toplam 52,5 milyon TL e

10 Ağustos 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat