ISAF SHF Fuarı’na 202 Katılımcı!

4. Uluslararası Safety&Health ve 19. Uluslararası Fire&Rescue Fuarı olarak ISAF SHF çatısı altında gerçekleşiyor.

11 Eylül 2015
ISAF SHF Fuarı’na 202 Katılımcı!

4. Uluslararası Safety&Health ve 19. Uluslararası Fire&Rescue Fuarı olarak ISAF SHF çatısı altında gerçekleşiyor.

4. Uluslararası Safety&Health ve 19. Uluslararası Fire&Rescue Fuarı olarak ISAF SHF çatısı altında gerçekleşen dev organizasyon, düzenlendiği ilk günde sektörün yoğun ilgisi ile karşılandı.

İş sağlığı ve güvenliği sektörü ile yangın, acil durum ve arama-kurtarma sektörlerini İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) bir araya getiren ISAF SHF Fuarı, sektörlerinde öncü firmaların katılımlarının yanı sıra, birçok kamu kurumu ve sivil toplum örgütünün ilgi çekici stant kurulumu ve simülasyonlarıyla ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

6331 sayılı kanunun yürürlüğe girmesiyle giderek büyüyen bir sektör haline gelen iş sağlığı ve güvenliği sektörü ile kendi alanındaki etkinliklerden farklı olarak 19. kez bu fuarla bir araya gelen yangın, acil durum ve arama-kurtarma sektörleri bu dev organizasyonda buluştu. Marmara Tanıtım Fuarcılık tarafından düzenlenen Safety&Health ve Fire&Rescue Fuarları, gerek ziyaretçilerine sunduğu görsel şovlar, gerekse stantlarda düzenlenen ücretsiz eğitimlerle ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Özel sektör, kamu kurumu ve sivil toplum örgütleri olarak toplamda 202 katılımcının olduğu fuarda, 300’den fazla yeni ürün ve teknoloji tanıtıldı. Yapılan simülasyonlarla izleyicilerin bizzat içinde yer aldığı acil durum senaryoları üretilerek, ziyaretçileri bilinçlendirmeye yönelik aktiviteler de düzenlendi.

ISAF SHF Fuarı, açılış gününde beklenilenin üstünde ziyaretçi sayısını yakalarken konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Marmara Tanıtım Fuarcılık Genel Müdürü Feridun Bayram; “Önceleri farklı fuarlarla birlikte düzenlediğimiz, 2015 yılında ise sektörden gelen talepler doğrultusunda başlı başına tek bir organizasyon olarak düzenlemeye başladığımız ISAF SHF Fuarı’nda, bugünkü yaşadığımız yoğunluk, aldığımız kararın doğruluğunu kanıtlar nitelikte. Fuarın ikinci ve üçüncü günleri de aynı yoğunluğu yaşayacağımızı düşünüyor ve hazırlıklarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz” diye belirtti.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kuzu Grup İran’da 125 Milyon Euroluk Anlaşmaya İmza Attı

Kuzu Grup İran’da 125 Milyon Euroluk Anlaşmaya İmza Attı

Kuzu Grup İran'ın en büyük arıtma tesisinin ihalesini kazandı. 2 milyon 600 bin kişiye hizmet verece

16 Ağustos 2016


Nef İle Galatasaray 52,5 Milyon TL’lik Anlaşmaya İmza Attı

Nef İle Galatasaray 52,5 Milyon TL’lik Anlaşmaya İmza Attı

Nef Galatasaray'ın ana sponsoru oldu. Anlaşmayla beraber Galatasaray 3 yılda toplam 52,5 milyon TL e

10 Ağustos 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat