ISAF SHF Fuarı’na 202 Katılımcı!

4. Uluslararası Safety&Health ve 19. Uluslararası Fire&Rescue Fuarı olarak ISAF SHF çatısı altında gerçekleşiyor.

11 Eylül 2015
ISAF SHF Fuarı’na 202 Katılımcı!

4. Uluslararası Safety&Health ve 19. Uluslararası Fire&Rescue Fuarı olarak ISAF SHF çatısı altında gerçekleşiyor.

4. Uluslararası Safety&Health ve 19. Uluslararası Fire&Rescue Fuarı olarak ISAF SHF çatısı altında gerçekleşen dev organizasyon, düzenlendiği ilk günde sektörün yoğun ilgisi ile karşılandı.

İş sağlığı ve güvenliği sektörü ile yangın, acil durum ve arama-kurtarma sektörlerini İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) bir araya getiren ISAF SHF Fuarı, sektörlerinde öncü firmaların katılımlarının yanı sıra, birçok kamu kurumu ve sivil toplum örgütünün ilgi çekici stant kurulumu ve simülasyonlarıyla ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

6331 sayılı kanunun yürürlüğe girmesiyle giderek büyüyen bir sektör haline gelen iş sağlığı ve güvenliği sektörü ile kendi alanındaki etkinliklerden farklı olarak 19. kez bu fuarla bir araya gelen yangın, acil durum ve arama-kurtarma sektörleri bu dev organizasyonda buluştu. Marmara Tanıtım Fuarcılık tarafından düzenlenen Safety&Health ve Fire&Rescue Fuarları, gerek ziyaretçilerine sunduğu görsel şovlar, gerekse stantlarda düzenlenen ücretsiz eğitimlerle ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Özel sektör, kamu kurumu ve sivil toplum örgütleri olarak toplamda 202 katılımcının olduğu fuarda, 300’den fazla yeni ürün ve teknoloji tanıtıldı. Yapılan simülasyonlarla izleyicilerin bizzat içinde yer aldığı acil durum senaryoları üretilerek, ziyaretçileri bilinçlendirmeye yönelik aktiviteler de düzenlendi.

ISAF SHF Fuarı, açılış gününde beklenilenin üstünde ziyaretçi sayısını yakalarken konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Marmara Tanıtım Fuarcılık Genel Müdürü Feridun Bayram; “Önceleri farklı fuarlarla birlikte düzenlediğimiz, 2015 yılında ise sektörden gelen talepler doğrultusunda başlı başına tek bir organizasyon olarak düzenlemeye başladığımız ISAF SHF Fuarı’nda, bugünkü yaşadığımız yoğunluk, aldığımız kararın doğruluğunu kanıtlar nitelikte. Fuarın ikinci ve üçüncü günleri de aynı yoğunluğu yaşayacağımızı düşünüyor ve hazırlıklarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz” diye belirtti.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Tahincioğlu, Eylül ayında Dubai’de basın toplantısı yapacak

Tahincioğlu, Eylül ayında Dubai’de basın toplantısı yapacak

Tahincioğlu Gayrimenkul, 11 Eylül’de Dubai Cityscape’de düzenlenecek toplantıda basınla bir araya ge

22 Ağustos 2017


Kuzu Grup ‘En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi’ listesinde 130’a yükseldi

Kuzu Grup ‘En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi’ listesinde 130’a yükseldi

Kuzu Grup, ‘Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi’ listesinde 11 sıra yükselerek 130’a yükse

21 Ağustos 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat