• Şirket Haberleri
  • İspanyol emlak firması Realtyplus, Türkiye'de faaliyetlere başladı

İspanyol emlak firması Realtyplus, Türkiye'de faaliyetlere başladı

18 ülkede faaliyet gösteren yeni nesil İspanyol global emlak pazarlama firması Realtyplus, Türk emlak pazarında çalışmalara başladı.

26 November 2021
İspanyol emlak firması Realtyplus, Türkiye'de faaliyetlere başladı Merkezi İspanya'da olan yeni nesil emlak pazarlama zinciri Realtyplus, Türkiye'de faaliyetlere başladı. Firma; İspanya, Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin, Dominik Cumhuriyeti, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Ekvator, El Salvador, Honduras, Meksika, Panama, Paraguay, Portekiz, Uruguay ve Almanya'nın ardından Türkiye'de çalışmalara başladı.

Realtyplus Emlak Grubu şirketi olan RP International, en önemli uluslararası gayrimenkul iş platformlarından biri olarak, gayrimenkul sektörünün dinamiklerini değiştirme iddiasıyla Türkiye pazarına giriş yaptı.

Dünya genelinde 19 ülkede bulunan Realtyplus'un kurucusu Alberto Murcia Jabaloy, Türkiye ve KKTC haklarını gayrimenkul sektörünün deneyimli ismi Özhan Carda ve iş insanı Cem Mazlum'un kurduğu Realtyplus Franchising Gayrimenkul Danışmanlığı A.Ş. ile Türkiye'de yerini alarak, emlak pazarlama zincirine yeni bir soluk getirecek.

"TÜRKİYE PAZARI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"

Bugün düzenlenen tanıtım toplantısında konuşma yapan Realtyplus Kurucusu Alberto Murcia Jabaloy, "Türkiye'de temsil ediliyor olmamız, özellikle İspanya basınında büyük bir ilgiyle karşılandı. Türkiye pazarı bizim için oldukça önemli. Çünkü, Türkiye'de temsil edilirsek Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetleri'nde daha çabuk yapılanabileceğimizi düşündük. Türkiye'de gerçekleştirdiğimiz anlaşma, Bosna Hersek ve Romanya anlaşmalarımızı tetikledi. Artık, bu ülkelerde de temsil edileceğiz. Öte yandan, Türk iş ortaklarımızın bizi Dubai, Mısır ve Pakistan'da birtakım yatırımcılarla görüştürme çalışmaları sürüyor" ifadelerini kullandı.

Pandemiyle birlikte küresel iş ortamını değiştiren krizlerden birinin içine girildiğini belirten Alberto Murcia Jabaloy, "Gayrimenkul sektörü ve gayrimenkul danışmanlığına her zaman ihtiyaç var. Kendi işinizin patronu olmanın yanı sıra, geleceği ve istikrarı olan bir meslek arıyorsanız, gayrimenkul franchise'larımız iyi bir alternatif. Az yatırımla, çok sınırlı ve kontrollü maliyetlerle serbest meslekten sınırsız ekip ve alt ekiplere sahip büyük emlak ajansı modellerine sahip birkaç franchise modeli geliştirdik. Franchise alanlarımız ve ekiplerimizle her zaman dengeli formüller arıyoruz, böylece kazan-kazan felsefesi yerine getiriliyor ve tüm taraflar mümkün olduğunca memnun ve ortak başarıya odaklanıyor" diye konuştu.

Emlak piyasasının giderek daha karmaşık hale geldiğinden bahseden Realtyplus Kurucusu Alberto Murcia Jabaloy, "Yeni müşteriler bulmanın ve onları elde tutmanın zor olduğu bu yeni süreçte, hedeflere ulaşmaya ve müşterilerle süresiz olarak ilişkileri sürdürmeye odaklanan kendi çalışma metodumuz var. Artık Türkiye'deyiz ve çok mutluyuz. Başarılı çalışma sistemi, geniş gayrimenkul ürün ve hizmet portföyleri, ayrıcalıklı tamamlayıcı katma-değerli hizmetler, sadakat ve satış sonrası hizmet sistemleri, yerel-ulusal-uluslararası ağ, işbirliği sistemleri, son teknolojiler, klasik ve yenilikçi çalışma ve finansman araçları ve çok daha fazlası bizi farklı kılıyor" şeklinde konuştu.

"YABANCILARIN TÜRKİYE PAZARINA İLGİSİ ÇOK FAZLA"

Tanıtım toplantısında konuşma yapan Realtyplus Franchising A.Ş Kurucu Ortağı Özhan Carda ise gayrimenkul sektörüne farklı ürünlerle, yepyeni iş modelleriyle girdiklerini belirterek, "Gayrimenkul sektörünün içinde olmayan başka profesyonellere de bayilik verme yöntemiyle ilerleyeceğiz. Realtyplus, tüm gayrimenkul profesyonellerine açık uluslararası bir gayrimenkul iş platformu. Uluslararası onaylı acentelerimiz ve uzman ekibimizle gayrimenkul yayınlamak, uluslararası ağda yer alan emlak ofisleri ile doğrudan iletişime geçme fırsatı, araştırma yapma ve teklif vermek için teknolojik araçlar sunarken, yatırım ve finansman fırsatlarını da beraberinde sunacağız. Türkiye, gayrimenkul sektöründe önemli bir konuma sahip. Yabancıların, Türkiye pazarına olan ilgisi çok fazla. Türkiye'de makro ekonomik hızlı gelişme, genelde gayrimenkul sektörü ve özelde konut sektörünü de etkilemekte. Ancak sektörde en önemlisi, uluslararası gayrimenkul yatırımlarını koordine eden ve destekleyen, her zaman belirli alanlarda yetkin bir uzman tarafından tavsiye edilen ve müşterilere gerekli değeri sağlayan ekiptir. Realtyplus olarak, Türkiye pazarına yeniliklerle girmeye hazırlanıyoruz. Benimsediğimiz yönetim modelimiz; katılımcı, demokratik, akıllı ve modern yönetim modelidir. Bu amaçla imzalayacağımız her 20 franchising sözleşmesi için 1 iş ortağımızı, dönüşümlü olarak, Şirket Yönetim Kurulumuza karar verici üye olarak atıyoruz. Ayrıca günümüz şartlarına uygun akıllı projeler üreterek, iş ortaklarımızın beklentilerinin ötesinde işlere imza atmak kurumsal kimliğimizin değişmez bir ilkesi bizim için" ifadelerini kullandı.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum