İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'ndeki Kiracılara Müjde

İBB Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'ndeki kiracılarının kira bedellerinde indirim yaptıklarını açıkladı...

05 Eylül 2016
İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'ndeki Kiracılara Müjde İBB Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'ndeki kiracılarının kira bedellerinde indirim yaptıklarını açıkladı...

Çatalca'daki sosyal konut dağıtımı töreninde konuşan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişimi nedeniyle ekonominin sarsılmaması için İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'ndeki kiracılara müjde verdi.

Başkan Topbaş, "FETÖ darbe olayı sonucunda Türkiye’de milletçe büyük bir direniş gösterdik. Piyasaların ve ekonominin sarsılmaması için başka tedbirler de almak gerekiyor" dedi.

Dünya Ticaret Merkezleri Türkiye Başkanı olduğunu hatırlatan Başkan Topbaş, "Yönetim kurulu olarak bir karar aldık. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde kiracılarımız var. Kira bedellerinden yüzde 15 indirim yaptık. Hayırlı olsun" dedi.

"Özellikle AVM’lerdeki mal sahiplerine sesleniyorum" diyen Topbaş, "Ekonomiye hep beraber destek vermeliyiz. İşyerleri kapanmasın, işçi çıkartılmasın diye herkes kendi gücü yettiğince bir parça fedakarlık yapması gerekiyor. Her şey devletten beklenmez.” diye konuştu.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediye Başkanlığı, belediye mülkiyetinde olan 2 bin 192 metrekare arsayı 2 milyon

16 Ekim 2017


Norda Homes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

Norda Homes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

İzmir Ulukent'te inşa edilen Norda Homes projesinde çalışmaların yanı sıra daire satışları da devam

15 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.