İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'ndeki Kiracılara Müjde

05 Eylül 2016
PAYLAŞ
İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'ndeki Kiracılara Müjde
İBB Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'ndeki kiracılarının kira bedellerinde indirim yaptıklarını açıkladı...

Çatalca'daki sosyal konut dağıtımı töreninde konuşan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişimi nedeniyle ekonominin sarsılmaması için İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'ndeki kiracılara müjde verdi.

Başkan Topbaş, "FETÖ darbe olayı sonucunda Türkiye’de milletçe büyük bir direniş gösterdik. Piyasaların ve ekonominin sarsılmaması için başka tedbirler de almak gerekiyor" dedi.

Dünya Ticaret Merkezleri Türkiye Başkanı olduğunu hatırlatan Başkan Topbaş, "Yönetim kurulu olarak bir karar aldık. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde kiracılarımız var. Kira bedellerinden yüzde 15 indirim yaptık. Hayırlı olsun" dedi.

"Özellikle AVM’lerdeki mal sahiplerine sesleniyorum" diyen Topbaş, "Ekonomiye hep beraber destek vermeliyiz. İşyerleri kapanmasın, işçi çıkartılmasın diye herkes kendi gücü yettiğince bir parça fedakarlık yapması gerekiyor. Her şey devletten beklenmez.” diye konuştu.

"İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'ndeki Kiracılara Müjde" haberine ait yorum yok

Yorum Yap