İstanbul-İzmir Otoyolu gayrimenkul piyasasını canlandırdı

Açılışı yapılan İstanbul-İzmir Otoyolu ile özellikle İzmir'deki gayrimenkul piyasası hareketlendirdi.

15 August 2019
İstanbul-İzmir Otoyolu gayrimenkul piyasasını canlandırdı İstanbul ile İzmir arasını 3,5 saate düşüren İstanbul-İzmir Otoyolu, geçtiğimiz hafta hizmete açıldı. Bölgede faaliyet gösteren gayrimenkul uzmanları, otoyolunun açılmasıyla birlikte Ege bölgesinde gayrimenkul hareketliliğinin yaşandığını ifade ettiler.

"İZMİR'İN DEĞERİ DAHA DA ARTTI"

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan İzmir Coldwell Banker Liva Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Pınar Yalınızoğlu, "Otoyol, İzmir’in değerini, daha da artırdı" dedi.

İstanbul-İzmir Otoyolu açılışının İzmir'in turizm kabiliyetlerinin arttığı bir döneme denk gelmesiyle başta gayrimenkul sektörü olmak üzere diğer sektörlere olumlu katkıda bulunacağı düşüncesini paylaşan Yalınızoğlu, "Türkiye'nin en gözde tatil ve yaşam merkezlerinden biri olma yolunda ilerleyen ve Deniz ve Doğa hayatını bütünleştiren İzmir’in Urla İlçesi’ndeki Bağ Yolu Villaları projemize, ilginin artmasından bunu görebiliyoruz" ifadelerini kullandı.

URLA BAĞ YOLU İLGİYİ ARTIRACAK

'Sürdürülebilir Kalkınma Programı'nda yer alan Urla Bağ Yolu'nun yerli ve yabancı ziyaretçinin ilgisini çekeceğini belirten Pınar Yalınızoğlu, "6 antik İyon kentini birbirine bağlayarak, Karaburun yarımadasını saracak "Tematik yol" projesinin ortasında kalan Urla Kuşçular Bölgesi, değeri her geçen yıl artacak cazibe merkezi olacak" şeklinde konuştu.

Urla'nın doğal güzelliklerinden bahseden Yalınızoğlu, "Ege'ye özgü mütevazi güzelliğiyle huzur dolu sahil kasabası Urla’da, oksijen zenginliği ve hava akımları açısından dünyadaki en önemli yedi hava koridorundan birine sahip Kuşçular köyünde, doğayla bütünleşmenin eşsiz ferahlığını hissedebileceğiniz bir yer olan Urla Bağ Yolu deniz ve doğa hayatını aynı anda yaşamayı arayanlara, mükemmel bir seçenek oluşturdu" ifadelerini kullandı.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum