İstanbul Yeni Hastane Projelerinde Son Durum

İstanbul’da artan nüfus ile fiziki koşulları yetersiz kalan hastaneler, yeni yapılan hastaneler ve yenilenen hastanelerle birlikte rahatlayacak. İşte İstanbul

29 Ocak 2016
İstanbul Yeni Hastane Projelerinde Son Durum

İstanbul’da artan nüfus ile fiziki koşulları yetersiz kalan hastaneler, yeni yapılan hastaneler ve yenilenen hastanelerle birlikte rahatlayacak. İşte İstanbul yeni hastane projelerinde son durum…

İstanbul’da artan nüfus ile fiziki koşulları yetersiz kalan hastaneler, yeni yapılan hastaneler ve yenilenen hastanelerle birlikte büyük bir rahatlama yaşayacak.

Yapımı tamamlanmak üzere olan Sancaktepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret eden İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Kemal Memişoğlu, İstanbul’da artan nüfus ile fiziki koşulları yetersiz kalan hastaneler, yeni yapılan hastaneler ve yenilenen hastanelerle birlikte büyük bir rahatlama yaşayacak dedi.

SANCAKTEPE 400 YATAKLI DEVLET HASTANESİ’NDE SONA GELİNDİ
Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi yapımının yüzde 90 oranında tamamlandığını söyleyen Memişoğlu, 400 yataklı projenin Mayıs ya da Haziran gibi hizmete açılacağını söyledi.

ÇEKMEKÖY DEVLET HASTANESİ 2017’DE AÇILIYOR
Yapımı devam eden hastane projelerine de değinen Memişoğlu, 100 yataklı Çekmeköy Devlet Hastanesi’nin de inşaatında yüzde 15’e geldiklerini ve 2017’de hizmete açacaklarını belirtti.

Yenilenen hastaneler hakkında da bilgi veren Memişoğlu, “Zeynep Kamil Hastanesi’nde bu ay sonu itibariyle yenilediğimiz kadın doğum bloklarında hizmete başladık. Çocuk bloğunda da Şubat ayının sonunda hizmete başlayacağız. Orası yeniden komple revizyona tabi tutuldu ve yenilendi. Çok lüks bir hastane haline geldi. Şu anda hizmet verdiğimiz eski bloğu da birkaç içerisinde yeniden tadilatına çıkmış olacağız. Şu anda kadın doğum ve çocuk anlamında iki bloğu bize teslim edecekler. Bizim çıktığımız bölümde ise tadilat başlayacak” dedi.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK HASTANESİ GÖZTEPE’YE
Göztepe’de Türkiye’nin en büyük hastanelerinden biri yapıldığına dikkat çeken Memişoğlu, “O hastanenin şöyle bir özelliği var. Depremde hiçbir hasar görmeyecek, süspansiyon sistemi olan, yaklaşık 900 yataklı, Türkiye ve Avrupa standartlarının üstünde bir hastane yapılıyor. Onun da yüzde 30’u bitti. İnşallah onu da 2017 yılının sonunda 2018 yılında hizmete sunmuş olacağız. Bununla beraber biliyorsunuz, Haydarpaşa, Siyami Hersek bölgesindeki Haydarpaşa’nın eski tarihi binalarına uygun olarak bir proje çalışması yapılıyor. Onu da bir buçuk yıl içerisinde inşaata başlamış olacağız” dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Üsküp'te yapılacak Tophane Merkez Camisi’nin temeli atıldı

Üsküp'te yapılacak Tophane Merkez Camisi’nin temeli atıldı

TDV tarafından Makedonya'nın başkenti Üsküp'te inşa edilecek Tophane Merkez Camisi'nin temel atma ça

15 Eylül 2017


Hamburger Kütahya’ya 1 milyar TL’lik kağıt fabrikası kuracak

Hamburger Kütahya’ya 1 milyar TL’lik kağıt fabrikası kuracak

Avusturyalı Prinzhorn Holding iştiraki Hamburger Containerboard, Kütahya’da 1 milyar TL yatırımla kâ

13 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat