İstanbul’da 2 Gün Bu Yollar Trafiğe Kapalı

23 Mayıs 2016
PAYLAŞ
İstanbul’da 2 Gün Bu Yollar Trafiğe Kapalı
"Dünya İnsani Zirvesi" nedeniyle alınacak emniyet ve trafik tedbirleri kapsamında, 2 gün boyunca bazı yollar trafiğe kapandı. İşte İstanbul’da trafiğe kapalı olacak yollar...

23-24 Mayıs Şişli’de İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan “Dünya İnsanı Zirvesi” nedeniyle bu sabahtan itibaren bazı yollar trafiğe kapandı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre İstanbul’da trafiğe kapanacak yollar ve alternatif güzergahlar şöyle;
Taşkışla Caddesi, Mete Kavşağı'ndan Kadırgalar Adil Baba Kavşağı'na kadar çift yönlü olarak kapatılarak, akım Asker Ocağı Caddesi'nden Divan Kavşağı istikametine yönlendirilecek.

Gümüş Caddesi, Harbiye Orduevi ışıklardan Adil Baba Kavşağı'na kadar çift yönlü kapatılarak, akım Halaskargazi Caddesi istikametine yönlendirilecek.

Mim Kemal Öke Caddesi, Vali Konağı Caddesi girişinden Adil Baba Kavşağı ve Abdi İpekçi Caddesi'ne kadar çift yönlü olarak kapatılarak, akım Abdi İpekçi Caddesi ve Vali Konağı Caddesi'ne yönlendirilecek.

Kadırgalar Caddesi, Bayıldım Caddesi girişinden Mim Kemal Öke Caddesi'ne kadar kapatılarak, akım Bayıldım Caddesi'ne yönlendirilecek.

Bomonti, Dolmabahçe Tünel girişinden kapatılarak, akım Bayıldım Caddesi'ne yönlendirilecek.
23-24 Mayıs tarihlerinde Fındıklı ışıklardan Dolmabahçe istikameti kapatılarak, akım geri çevrilerek Karaköy istikametine yönlendirilecek.


"İstanbul’da 2 Gün Bu Yollar Trafiğe Kapalı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap