The Mandarins
İletişim Formu

GÖNDER Gönderiliyor...

Talebiniz ulaştı.

Reklamı Göster

İstanbul'da 3 Okulun Yeniden Yapım İşi İhaleye Çıkıyor

İstanbul Proje Koordinasyon Birimi, İstanbul Çekmeköy ve Pendik'te yer alan 3 okulun yeniden yapılması için şirketleri tekliflerini sunmaya davet ediyor... 

18 Haziran 2016
İstanbul'da 3 Okulun Yeniden Yapım İşi İhaleye Çıkıyor İstanbul Proje Koordinasyon Birimi, İstanbul Çekmeköy ve Pendik'te yer alan 3 okulun yeniden yapılması için şirketleri tekliflerini sunmaya davet ediyor... 

İstanbul Valiliği İstanbul Proje Koordinasyon Birimi, İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi kapsamında İstanbul'da 3 okulun yıkılıp yeniden yapılması işini ihaleye çıkarıyor.

Bu kapsamda Çekmeköy Erdal Yılmaz İlkokulu, Pendik Fethi Gemuhluoğlu İlkokulu ve Pendik Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yıkılıp yerine yeniden inşa edilecek.İstanbul'daki bu 3 okulun anahtar teslimi götürü bedel yeniden yapım işleri için firmalar Uluslararası Rekabetçi İhale - Küçük İşler (International CompetitiveBidding - ICB Smaller Works) yöntemiyle kapalı tekliflerini sunmaya davet ediliyor.

Tekliflerin, ihale paketi için 750 bin TL veya eşdeğeri bir geçici teminatla birlikte 20 Temmuz 2016 günü saat 14:00’e kadar Mimar Kemalettin Mah. Tiyatro Caddesi No:8 Beyazıt İstanbul adresinde yer alan T.C. İstanbul Valiliği İstanbul Proje Koordinasyon Birimi (İPKB) teslim edilmesi gerekiyor.

Elektronik teklife izin verilmeyen ihalede teklifler, teklif sahiplerinin önünde aynı gün ve saatte açılacak.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Albatros Parkının Yeni Sahibi!

Albatros Parkının Yeni Sahibi!

İstanbul Büyükçekmece'de yer alan tartışmalı Albatros Parkının ihalesi tamamlandı. İşte ihaleyi kaza

20 Nisan 2017


Akıllı Şehirler Yapılacak!

Akıllı Şehirler Yapılacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 5.Uluslararası Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fu

20 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.