İstanbul'da 3 Okulun Yeniden Yapım İşi İhaleye Çıkıyor

18 Haziran 2016
PAYLAŞ
İstanbul'da 3 Okulun Yeniden Yapım İşi İhaleye Çıkıyor
İstanbul Proje Koordinasyon Birimi, İstanbul Çekmeköy ve Pendik'te yer alan 3 okulun yeniden yapılması için şirketleri tekliflerini sunmaya davet ediyor... 

İstanbul Valiliği İstanbul Proje Koordinasyon Birimi, İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi kapsamında İstanbul'da 3 okulun yıkılıp yeniden yapılması işini ihaleye çıkarıyor.

Bu kapsamda Çekmeköy Erdal Yılmaz İlkokulu, Pendik Fethi Gemuhluoğlu İlkokulu ve Pendik Prof. Dr. Hulusi Behçet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yıkılıp yerine yeniden inşa edilecek.İstanbul'daki bu 3 okulun anahtar teslimi götürü bedel yeniden yapım işleri için firmalar Uluslararası Rekabetçi İhale - Küçük İşler (International CompetitiveBidding - ICB Smaller Works) yöntemiyle kapalı tekliflerini sunmaya davet ediliyor.

Tekliflerin, ihale paketi için 750 bin TL veya eşdeğeri bir geçici teminatla birlikte 20 Temmuz 2016 günü saat 14:00’e kadar Mimar Kemalettin Mah. Tiyatro Caddesi No:8 Beyazıt İstanbul adresinde yer alan T.C. İstanbul Valiliği İstanbul Proje Koordinasyon Birimi (İPKB) teslim edilmesi gerekiyor.

Elektronik teklife izin verilmeyen ihalede teklifler, teklif sahiplerinin önünde aynı gün ve saatte açılacak.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ


"İstanbul'da 3 Okulun Yeniden Yapım İşi İhaleye Çıkıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap