İstanbul’da Bugün Bu Yollara Dikkat!

Bugün oynanacak Galatasaray Fenerbahçe derbisine taraftar metro ile ulaşamayacak. Ayrıca bazı yollar maç öncesi trafiğe kapatılacak...

13 Nisan 2016
İstanbul’da Bugün Bu Yollara Dikkat!

Bugün oynanacak Galatasaray Fenerbahçe derbisine taraftar metro ile ulaşamayacak. Ayrıca bazı yollar maç öncesi trafiğe kapatılacak...

Türk Telekom Arena'da bugün oynanacak Galatasaray Fenerbahçe derbisi öncesi yoğun güvenlik önlemleri alındı. TT Arena'da bu sezon bitimine kadar düzenlenecek spor müsabakaları dolayısıyla bazı güzergahlar trafiğe kapatılacak.

TT ARENA'YA METRO İLE ULAŞIM YOK

Buna göre, TT Arena'da bugün oynanacak Galatasaray - Fenerbahçe derbisine taraftarlar metro ile ulaşamayacak. Taraftarlar TT Arena'dan bir önceki durak olan Sanayi durağında inip, İBB'nin tahsis ettiği ücretsiz 25 otobüsle gün boyunca stada getirilecek.

GÜVENLİK SEVİYESİ EN ÜST DÜZEYDE

Otopark kartı sahipleri ise maça arabaları ile giriş yapabilecek. Derbi öncesi güvenlik seviyesi en üst seviyede olacak ve futbolseverler bir çok arama noktasından geçecek. Passolig'i olmayanlar kesinlikle TT Arena'ya yaklaştırılmayacak.

BU GÜZERGAHLAR KAPALI

Türk Telekom Arena'da yapılacak futbol karşılaşmalarında, A ve B noktalarında, Seyrantepe Metro Kavşağı-Ayazağa istikametine inen köprü giriş ve çıkışları maç başlama saatinden 4 saat önce araç trafiğine kapatılacak.

Bu statta 1 numaralı noktada, TEM kuzey yan yoldan stat istikametine giden yan yol girişinin maç başlamadan önce tahmini 4 saat önce araç trafiğine kapatılması uygun görülürken, 2 numaralı noktada ise TEM kuzey yan yoldan TEM güney yan yola dönüş varyant girişi (Stat Karşısı Varyant Girişi) yine maç başlamadan tahmini 2 saat öncesi ve maç bitiminde 1 saat sonrasına kadar trafiğe kapalı olacak.

ALTERNATİF GÜZERGAHLAR

A ve B noktalarında, Seyrantepe Metro Kavşağı-Ayazağa istikametine inen köprü giriş ve çıkışlarını kullanacak araç sürücülerinin alternatif olarak Ayazağa Ayışığı Sokak'tan Deniz Sokak üzerinden İmam Çeşme Yolu Caddesi'ne, Seyrantepe'den gelerek Ayazağa istikametine gidecek sürücüler ise İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi'ni ve İmam Çeşme Yolu Caddesi'ni kullanarak Cendere Caddesi istikametine devam etmesi gerekecek.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat