İstanbul’da Paraşütle Atlama Heyecanı Via Port’ta!

İstanbul Pendik'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

19 Eylül 2014
İstanbul’da Paraşütle Atlama Heyecanı Via Port’ta!

Her hafta yepyeni bir etkinliğe sahne olan Via Port alışveriş ve yaşam merkezi, bu kez misafirlerini uçuracak.

Türk Hava Kurumu’nun geliştirip adrenalin tutkunlarının hizmetine sunduğu “Action Fly” bu pazar Viaport’ta olacak.

40 metre yükseklikteki bir kuleden uzman eğitmenler gözetiminde paraşütle atlamak için uçak ya da helikoptere binmenize gerek yok. Gökçen Havacılık tarafından geliştirilen “Action Fly” isimli atlama kulesi bu hafta sonu Viaport alışveriş ve yaşam merkezinde kurulacak.

Pazar günü ziyaretçilerin hizmetine sunulacak olan Action Fly, çeşitli ışıklandırmalar yardımıyla hava karardıktan sonrada maceraperestleri adrenalin tutkusuyla buluşturacak. Atlayanlara hayatları boyunca unutamayacakları bir heyecan yaşatacak olan Action Fly, 20 gün boyunca Viaport açık otoparkında ziyaretçilerini bekleyecek.

DÜNYADA İLK

Dünyada eşi ve benzeri olamayan, Türk Hava Kurumu’nun paraşütçülük sporunu insanlara sevdirmek amacıyla geliştirdiği Action Fly, uçak ya da helikopter gibi bir hava aracına ihtiyaç duymadan insanların paraşütle atlama deneyimini yaşamalarını amaçlıyor. Türkiye’nin tüm güvenlik testlerinden geçmiş, Bilim ve Sanayi Bakanlığı tarafından onaylanmış bir proje olan Action Fly, adrenalin dolu dakikalar yaşamak isteyen tüm İstanbulluları Viaport’ta bekliyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.