İstanbul’un Bu İlçesi Kazandırıyor

İstanbul Küçükçekmece'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

09 Aralık 2015
İstanbul’un Bu İlçesi Kazandırıyor

Gerek kültür sanat yatırımları gerekse ulaşım yatırımlarıyla gelişimini hızla sürdüren Küçükçekmece konut yatırımcısının da yüzünü güldürüyor...

Son yıllarda önemli kültür sanat merkezleri ile adını duyuran Küçükçekmece 13-14 yıllık amortisman süresi ile dikkatleri üstüne çekiyor. Amortisman süresi ile daire alacaklara avantaj sağlayan Küçükçekmece'de dairelerde diğer ilçelere oranla daha fazla değer artışı görülüyor. Bölgede hayata geçirilen konutlardan küçük yatırımcılarda rahatlıkla daire sahibi olabiliyor.

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz konu ile ilgili olarak şu açıklamada bulundu: " Küçükçekmece bulunduğu konum ve büyüklüğü dolayısıyla İstanbul’un gözde semtlerinden bir tanesi. Küçükçekmece’de yaşayan vatandaşlarımızın iyi standartlarda hayatlarını sürmesi bizim için çok önemli. Küçükçekmece’nin daha da gelişmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Küçükçekmece gerek kültür-sanat gerek yol gerek de dev ulaşım yatırımlarıyla diğer ilçelerden ayrıcalıklı konumda. Bu nedenle konutta da kazandırması kaçınılmaz" dedi.

Küçükçekmece yeni ulaşım hatları ile de değerine değer katıyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 5 yeni raylı sistem hattı müjdesini vermişti. Bu hatların ikisinde Halkalı, adeta bir merkez nokta konumunda olup 33 kilometrelik Halkalı-üçüncü havaalanı ile 33 kilometrelik Halkalı-Çatalca metro hatlarıyla bölge çok daha değerli bir hale gelecek. Ayrıca ilk etabı 2013 yılında hizmete açılan Marmaray'da tamamlandığında Halkalı'dan Gebze'ye kesintisiz ulaşım sağlanacak ve mesafe 105 dakikaya inecek.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ege Yapı Beyoğlu projesinde ön talep dönemi başladı

Ege Yapı Beyoğlu projesinde ön talep dönemi başladı

Ege Yapı'nın Hasköy'de hayata geçireceği Ege Yapı Beyoğlu projesinde ön talep toplanmaya başlandı. B

23 Eylül 2017


Resital Yenikent fiyatları 140 bin TL'den başlıyor

Resital Yenikent fiyatları 140 bin TL'den başlıyor

Ankara Sincan'da inşa edilen Resital Yenikent projesinde anahtar teslimlerine başlandı.

22 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat