İstanbul’un En Yüksek Ofis Kirası Bu Bölgede

2016 yılının ilk çeyreğinde ofis kira değerleri yüzde 0,56 oranında artış gösterdi. İstanbul ofis kiralarının en yüksek olduğu bölge Esentepe oldu...

17 Mayıs 2016
İstanbul’un En Yüksek Ofis Kirası Bu Bölgede 2016 yılının ilk çeyreğinde ofis kira değerleri yüzde 0,56 oranında artış gösterdi. İstanbul ofis kiralarının en yüksek olduğu bölge Esentepe oldu...

Reidin Ofis Kira Endeksi 2016 Yılı birinci çeyrek sonuçlarını açıkladı. Buna göre ofis kiraları bir önceki çeyrek verilerine göre artış gösterirken, İstanbul’da en yüksek kira değerine sahip olan bölge Esentepe oldu.

İstanbul’da 21 ofis bölgesi üzerinden gerçekleşen endekse göre ofis kiraları üst segmentte yüzde 0,43, alt segmentte ise yüzde 0,56 oranında artış gösterdi. Metrekare fiyatları baz alındığında üst fiyat segmentinde 42,37 dolar, alt fiyat segmentinde ise 26,85 dolar ile Esentepe en yüksek kira değerine sahip bölge oldu.

Kira gelirlerinin en düşük olduğu bölgeler ise Kartal ile Pendik oldu. Kira gelirleri üst fiyat segmentinde en düşük 14,35 dolar ile Kartal’da, alt fiyat segmentinde ise en düşük 6.72 dolar ile Pendik’te görüldü.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bodrum Emlak Müdürlüğünden Satılık Avlulu Ev!

Bodrum Emlak Müdürlüğünden Satılık Avlulu Ev!

Muğla Bodrum Milli Emlak Müdürlüğü, hazine adına kayıtlı olan bahçeli evi satışa çıkartıyor...

22 Nisan 2017


Sur Yapı Semt Bahçekent Satışa Çıktı!

Sur Yapı Semt Bahçekent Satışa Çıktı!

Bir Sur Yapı projesi olarak hayata geçen Sur Yapı Semt Bahçekent, İstanbul Avrupa yakası Esenyurt'ta

21 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.