• Emlak Haberleri
  • İSTANBUL’UN YENİ YALILARI DENİZ VE YAT TUTKUNLARI İLE BULUŞUYOR

İSTANBUL’UN YENİ YALILARI DENİZ VE YAT TUTKUNLARI İLE BULUŞUYOR

İstanbul’un denize sıfır konumdaki ilk ve tek markalı konut projesi Vesen Yalıları, Bosphorus Boat Show’da deniz ve yat tutkunları ile bir araya geliyor.

12 November 2022
İSTANBUL’UN YENİ YALILARI DENİZ VE YAT TUTKUNLARI İLE BULUŞUYOR 11 – 20 Kasım tarihleri arasında Marin Turk İstanbul Port City’de düzenlenen fuarın gayrimenkul sponsoru Vesen Yalıları, ziyaretçilerini standında ağırlayacak.

Tuzla’nın en gözde noktası Mercan koyunda hayata geçirilen Vesen Yalıları, eşsiz konumu, lüks detayları ve denizden ulaşım ayrıcalığıyla Bosphorus Boat Show’da deniz ve yat tutkunlarına tanıtılacak.

T.C. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı kuruluşu İller Bankası güvencesi ve Vesen Yapı’nın yatırımlarıyla hayata geçirilen proje bölgenin yenilenen yüzünde sembol niteliğinde konumlanıyor.

BOSPHORUS BOAT SHOW, VESEN YALILARI GAYRİMENKUL SPONSORLUĞUYLA AÇILIYOR

Denizcilik sektörünün deniz üzerindeki en büyük buluşması olarak nitelendirilen Bosphorus Boat Show 11 – 20 Kasım tarihleri arasında, Vesen Yalıları gayrimenkul sponsorluğunda ziyaretçilerini ağırlayacak.

İleri teknoloji ve mühendislikle inşa edilen Vesen Yalıları’da inşa faaliyetleri ise yüzde 70 seviyesinin üzerinde.

MUHİTTİN PALAZOĞLU; “DENİZDEN ULAŞIM AYRICALIĞIYLA YENİ BİR YAŞAM KÜLTÜRÜ SUNUYORUZ”

Vesen Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Palazoğlu; “Gerek yatay mimarisiyle gerekse lüks donatılarıyla İstanbul’un en özel projesi olarak konumlanan Vesen Yalıları ile yeni bir yaşam kültürü oluşturuyoruz. İstanbul’un ilk ve tek denizden ulaşım imkanına sahip markalı konut projesi Mercan Tuzla Vesen Yalıları, sakinlerine ayrıcalıklı ve özel bir kent yaşamı sunuyor. Bu noktada denizcilik sektörünün deniz üzerindeki en büyük buluşması Bosphorus Boat Show’da deniz tutkunları ve tekne sahipleri ile projemizin özel bir tanıtımını yapmak üzere yer alacağız.” dedi.

DENİZDEN ULAŞIM AYRICALIĞINA SAHİP 158 ÖZEL YALI DAİRESİ

Tuzla Mercan’da, 40 bin 795 metrekare alan üzerinde yükselen projede tamamı lüks donatılara sahip, denizden ulaşım ayrıcalığı bulunan 158 özel yalı dairesi yer alıyor.

MART 2024’TE TESLİM

Maviyle yeşilin buluştuğu özel bir konumda yer alan Mercan Tuzla Vesen Yalıları’nda teslim tarihi ise 2024 yılının mart ayı olarak belirtiliyor.

Geniş kullanım alanlarına sahip yüksek tavanlı daireleri, ferah balkonları, dairelere özel teras ve bahçe alanları, geniş yeşil alanları, zengin sosyal tesisleri, akıllı ev sistemleri gibi detaylara sahip projede, 3,5+1’den 5,5+1’e kadar farklı tiplerde yalı daireleri yer alıyor. Yatay düzlemde tasarlanan projedeki bloklar zemin + 3 kattan oluşuyor. Daireler deniz ve peyzaj manzarasına hakim konumlandırılıyor.

İnsan ve çevre odaklı yatay mimarisiyle bölgeye modern bir çizgi katan Mercan Tuzla Vesen Yalıları, bir tarafında sahil şeridiyle, diğer tarafında ise yeşil alanlarıyla yatay bir düzlemde bütünleşiyor. Dairelerin deniz ve peyzaj manzarasına hakim olduğu proje denizden ulaşım ayrıcalığıyla da benzersiz bir niteliğe ulaşıyor.

Marmaray ve E5 Otoyolu’na 5 dakika, TEM Otoyolu ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta olan Mercan Tuzla Vesen Yalıları, bölgedeki alışveriş merkezlerine 5 kilometre, hastanelere ve üniversitelere ise 10 kilometre mesafede bulunuyor.

AKILLI EV SİSTEMİNE SAHİP YALI DAİRELERİ

Projede yer alan tüm yalı daireleri; aydınlatma, iklimlendirme, ses ve görüntü otomasyonunun ile akıllı ev uygulamasına entegre kamera ve alarm güvenlik sistemi ile lüks ve konforu bir arada sunuyor.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


EGE YAPI “ATÖLYE HANE” PROJESİYLE SANATÇILARA KAPILARINI AÇIYOR

EGE YAPI “ATÖLYE HANE” PROJESİYLE SANATÇILARA KAPILARINI AÇIYOR

Cer İstanbul projesini sanatçılara ücretsiz olarak tahsis eden Ege Yapı, atölye uygulamasını ‘sürekl

18 May 2023


Konut satışlarında Nisan'da sert düşüş

Konut satışlarında Nisan'da sert düşüş

Türkiye genelinde konut satışları nisanda geçen yılın aynı ayına göre yüzde 35,6 azalarak 85 bin 652

18 May 2023


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum